gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Rüyamizda İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Gül yüzünü rüyamızda Gürelim ya RESULALLAH Gül bahçene dünyamızda
    Girelim ya RESULALLAH
    Sensin gönüller sultanı
    Getiren yüce Kur'anı
    Uğruna tendeki canı
    Verelim ya RESULALLAH
    Aşkınla yaşarır gözler
    Hasretinle yanar özler
    Mubarek ravzana yüzler
    Sürelim ya RESULALLAH
    Veda edip masivaya
    Yalvarıp yüce Mevlaya
    Şefaat - Mustafa' ya
    Erelim ya RASULALLAH
    Levlake dedi sana Hak
    Bağışla yüzümüze bak
    Huzurullaha yüzü ak
    Varalım ya RASULALLAH
    Derviş derki kardeşlere
    Çok selavat ver kardeşlere
    Gül yüzünü göre göre
    Ölelim ya RASULALLAH

Rüyamizda İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gururlanmaa ilahisi

gururlanmaa ilahisi

gururlanma insan oğlu ölmemeye çaremi var hazan olmuş bir gül gibi solmamaya çaremi var düşünmessin hiç ölmeyi terk etmessin hiç gülmeyi yakası yok ak gömleği giymemeye çaremi var ecel gelip seni bula yaşın kemaline ere zengin fakir hep kabire girmemeye çaremi var
  2. rüya

rüya

rüyamda 3 hafta önce vefat eden büyük babannemi gördüm. köyde her zaman oturduğu yerin tam karşısında oturuyordu ters tafartayani.. bahçee tabut vardı. kalabalıktı. babannem sadece gülüyordu ben ona bakıyordum yanına gidip geliyordum ama konuşmuyordu hiç sadece gülüyordu. tebessüm ediyordu. yüzüne renk gelmişti. canlanmış gibiydi yüzü dip diri ve capcanlı. bunu da yorumlayabilir misiniz?
  3. *****...

*****...

SEVGİLİM LE BIR YILDAN FAZLA BERABERIZ. DUN KI RUYAMDA SEVGILIMIN ESKI CIKTIGI BI COCUGU GORDUM.. RÜYAM : SEVGILIM O CUCUKLA EVLENMIS VE BEN ONLARIN EVINDEYIM.. EVLERI APARTMANIN EN UST KATINDA VE GUZEL BI EV OLDUGUNU SOYLUYOR SEVGILIM BANA.. SONRA SÖZDE EŞİ :@ SESLENİYOR VE SEVGILIM YANINA GIDIYOR FISILTILI SEKILDE KONUSUYORLAR AMA COK AZ BENDE DUYUYORUM.. ONLARIN...
  4. rüya

rüya

rüyamda dev dalgalar üzerinde seyahat ediyorduk dev dalgaların üzerinde evler vardı onları telefonla çekiyordum sonra kocaman bir ahtapotu yakalamış denize geri bırakıyorlardı. yola devam ettik küs olduğum birini gördüm o benle konuşmaya çalışıyordu ama ben konuşmuyordum sonra denizde iskele vardı en üste çıktım aşşagıda kötü birşeyler olmuştu ne olduğunu hatırlamıyorum ama korktum sonra küs...
  5. rüya

rüya

Rüyamda fok Balığı beni kovalayordu bu ne anlama geliyo

Sayfayı Paylaş