gebe
  1. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

rüyanın sevdiceğii çıktıııı..........

Konu, 'Magazin' kısmında gullu_23 tarafından paylaşıldı.

sevgili site sakinleri ve magazin muhabirleri,genç yakışıklı erkekler maalesef sitemizin admincezi rüyoosu mınıcık küçük içi dolu fıçıcık rüyamız bi sevgili yapmış kendine .emme bize söylememekte israr etmekte ben bu konunun sizler için ehemmiyetini bildiğimden sizlerle paylaşmak istedim varın gerisini rüyanız hayaliniz admininize soruveri gari...........:şerefe:

VİŞNE, GREY ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63
    Hayırlı uğurlu olsun diyerek sözlerime sükunet ile başlıyorum efenim :D:D Aşk iyidir güzeldir yaşamak lazım:D:D
    Çiçekler, böcekler, kelebekler ve Rüyalarda aşık olabilir :D:D

Haber doğruysa ki umarım doğrudur MUTLULUKLAR :kiss:

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

çaktırmadan gerçeklğini onaylıyorsunn hımmmmmmmmmmmm

4. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

arkadaşlar korkmayın ürkmeyin yorumlarnızı yazıverinnn

5. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Ben rüyanın bugünkü hallerinden kesinlikle aşık olduğu kanaatine vardım ancak hala bilgi ilk ağızdan doğrulanmış değil. Neyse bnce doğru vatana millete yurda yurttaşa hayırlı uğurlu olsun. Allah tamamını erdirsin:D:D

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

İyi dilekler için sonsuz tşklerimi iletiyor ve "AMİN!!!" diyorum :)
    Aşk bir sudur iç iç kudur. :D:D

Rabbim herkese gerçek ve karşılıklı aşkı nasip etsin ve aşıkların bir ömür boyu beraber mutlu mesut yaşamasını nasip etsin :)
    Çiçekler açsın, böcekler ötsün, kırlarda sevgililer el ele gezsin :kedi:
    Sevdim seni bir kere, başkasını sevemem. Deli diyorlar bana, desinler değişemem, desinler değişemem yar:)
    Yaşadığım aşkların en güzeli sendin, devlerin aşkı gibi büyük bizim aşkımız:muz:
    Aşk, seni de beni de sınamadı mı? Hiç gecen ve gündüzün bir olmadı mı? :A

Seviyorum üleynnn! :m.c:

^hilal^, CeMoŞ, GREY ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  7. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    uzun zamandır hep kötü haberlerini alıyorduk şimdi bu kadar güzel bir haber alınca çok sevindim.***** sevdiceğinle bir ömür mutlu olursun inşallah AŞK en çok sana yakışıyor canım.RABBİM tüm güzellikleri karşına çıkarsın.MUTLULUKLAR canım

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Tşk ederim tatlım benim :kiss: Kötü günler geride kaldı inşallah:)
    Rabbim tüm güzellikleri hepimize nasip etsin :)

9. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

ben dididmmmm ben didimmmm ben dididmmmmmmm oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

10. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

artıkın kendimi yılın asrın sülalemin gazatacısı olarak ilan ediyom tüm siteye duyrulurrrrr itirazı olan elkaldırsın :)

11. Misafir

Misafir Forum Okuru

O saydıklarının yanına yılın çatlağınıda eklemeyi unutma :D Harbi süzme çatlaksın sen gullu:D:D:D:D

12. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

ayyyyyy aşk olsun rüyooooo harbiyi anladımda süzme ne oliiiiiiiiii küstüm saaa hıhhhhhh

13. Misafir

Misafir Forum Okuru

Oy bana küsermiymiş miş miş miş bu bu uu uuu (eko yaptı) :D:D Süzme demek önde giden çatlak demek, uçlarda demek, sınırsız demek, demek de demek işte :D:D:D:D

14. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

yemedim ama ele olsun bakalım :)

15. ^hilal^

^hilal^ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    91
    Ödül Puanları:
    0
    Ayy çook sevindim..........
    Umarım herşey yolunda gider ablam...
    Mutluluktan havalara uçç inşAllah....:)
    Hayırlı olsun walla darısı diyer bekarların başına....
    Allah olmayanlarada versin :D:D
    sana ve enişteye MUTLULUKLAR ABLACIM.....
    ALLAH tamamını erdirsin....!

rüyanın sevdiceğii çıktıııı.......... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada renkler

Rüyada renkler

rüyada renkler rüyada turuncu çiçek görmek kapı takmak yeşil kapı alyans çıkarmak Genelde rüyada görülen cisimle birleştirilerek yorumlansalar da, tek başına yorumlandıklarında da ayrı bir anlam ifade edebilirler. Gördüğümüz rüyaları çoğunlukla siyah-beyazmış gibi algılarız ancak derinlemesine düşündüğümüzde, rüyanın geneline yansıyan bir fon rengi (yeşil alan, mavi deniz gibi) veya bir...
  2. rüya

rüya

rüyamda 3 hafta önce vefat eden büyük babannemi gördüm. köyde her zaman oturduğu yerin tam karşısında oturuyordu ters tafartayani.. bahçee tabut vardı. kalabalıktı. babannem sadece gülüyordu ben ona bakıyordum yanına gidip geliyordum ama konuşmuyordu hiç sadece gülüyordu. tebessüm ediyordu. yüzüne renk gelmişti. canlanmış gibiydi yüzü dip diri ve capcanlı. bunu da yorumlayabilir misiniz?
  3. *****...

*****...

SEVGİLİM LE BIR YILDAN FAZLA BERABERIZ. DUN KI RUYAMDA SEVGILIMIN ESKI CIKTIGI BI COCUGU GORDUM.. RÜYAM : SEVGILIM O CUCUKLA EVLENMIS VE BEN ONLARIN EVINDEYIM.. EVLERI APARTMANIN EN UST KATINDA VE GUZEL BI EV OLDUGUNU SOYLUYOR SEVGILIM BANA.. SONRA SÖZDE EŞİ :@ SESLENİYOR VE SEVGILIM YANINA GIDIYOR FISILTILI SEKILDE KONUSUYORLAR AMA COK AZ BENDE DUYUYORUM.. ONLARIN...
  4. rüya

rüya

rüyamda dev dalgalar üzerinde seyahat ediyorduk dev dalgaların üzerinde evler vardı onları telefonla çekiyordum sonra kocaman bir ahtapotu yakalamış denize geri bırakıyorlardı. yola devam ettik küs olduğum birini gördüm o benle konuşmaya çalışıyordu ama ben konuşmuyordum sonra denizde iskele vardı en üste çıktım aşşagıda kötü birşeyler olmuştu ne olduğunu hatırlamıyorum ama korktum sonra küs...
  5. rüya

rüya

Rüyamda fok Balığı beni kovalayordu bu ne anlama geliyo

Sayfayı Paylaş