gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Rüyanızda En Sık Gördüğünüz İmgeler

Konu, 'Tüm Rüya Tabirleri' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

rüyada koşamamak Melekler, rüyalarınızda sıklıkla gördüğünüz imgeler var mı? Arada sırada olsa da belirli bir imge görüyor musunuz? Mesela bazıları rüyasında uçar, bazıları hep hayvanları görür. Bazıları belirli bir yer ve belirli insanları görür devamlı. Psikolojik rüyalar haricinde, rüya dağarcığınızda yer etmiş devamlı imgeleriniz neler?

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Rüyanızda En Sık Gördüğünüz İmgeler
    ben rüyamda arada sırada doğum yaptığımı bebek emzirdiğimi falan görürüm.artık bilinç altımı? gerçi fazla düşünmüyorum ama en sık bunları görüyom

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bende genelde hamile olduğumu görürürüm evlenmeden öncede görürdüm. bebeğim olduğunu görürürüm vey emzirdiğimi görürüm. bide uçtuğumu görürüm. bide sıkıntılı olduğum zamanlar rüyamda şeytanlarla uğraştığımı çok görürüm.

4. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bir ara yarasaları sıklıkla görüyordum, uzun yıllar gördüm hatta. Hep açık bir alanda ailemin de olduğu bir yerde genelde karanlık bir ortamda havada uçtuklarını, ailemi korumaya çalıştığımı en sonunda da yarasaların onlara değil bana doğru geldiklerini görürdüm.

Ara sıra da uçarım sağda solda, tuhaf yerlere giderim... Gökyüzü ve garip yerler olur rüyalarımda.

Birilerinden ya da birşeylerden kaçtığımı da görürüm rüyalarda. Bazen kaçarken ayaklarımın ağırlaştığını, sanki felç olmuş gibi olduğunu, koşamayacak duruma geldiğimi hissederim.

Üç-dört kez de kendi ölümümle ilgili rüyalar gördüm, tuhaflardı gerçekten.

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

benim rüyalarım hep karanlık olur tan ağartısı gibi güneşli yada aydınlık rüya görmüyorum uzun zamandır böyle...

6. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bu aralar ben hep hamile olduğumu görüyom ve sanki düşürecekmiş gibi ağrı çektiğimi görüyorum ve kimse bana yardım etmiyo diye görüyorum çok kötü yaff

7. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    rüyada bir insanın öldüğünü görmek o insanın ömrünün uzamasına işaretmiş kendin içinde aynısı geçerli doğru ama ben kimi rüyamda ölüyor görsem o insan daha iyi oluyor yıllar önce ölüyor gördüklerim hala sağlıklı yaşıyorlar ama bir yerden düştüğünü ve ölmediğini gördüğüm zaman o insanı başına çok kötü şeyler geliyor ben bunları çok yaşadım o yüzden bu kadar net konuşuyorum eşimi düşerken gördüm işyerinde gözüne makinanın iğnesi sıçradı allah korudu bundan 3 ay kadar önce annemi pencereden sırtüstü düşerken gördüm kalkıyordu ve hiç birşeyi yoktu ve bundan birbuçuk ay önce annemin şekerden dolayı ayağı kesildi çok zor günler yaşıyor şuan 2 3 ay önce yürüyordu fakat şimdi tekerlekli sandalyeyle dolaşıyor afedersiniz tuvalet ihtiyacında bile biz yardımcı oluyoruz bide annem kilolu iş daha zorlaşıyor vel hasıl ben rüyadan konuyu nereye getirdim neyse benden bu kadar.

8. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Rüyanızda En Sık Gördüğünüz İmgeler

Allah yardımcınız olsun Zeynoş, çok geçmiş olsun gerçekten.

Ben bu aralar sürekli olmam gereken yerlerde olmam gereken zamanda olamadığımı görüyorum.

Sürekli uçağımı kaçırdığımı, otobüse yetişemediğimi görüyorum sıklıkla. Hazırlanamamışım bir türlü, ya da birşeyleri biryerlerde bırakmışım, giyinmemişim, saat geçmiş... vs vs. Sıklıkla görmeye başladım bu uçak ve otobüs kaçırışlarımı. Allah hayırlara çıkarsın.

9. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Ben cocuklugumdan beri gördügüm bir kisa rüya var.
    Ara sira görürüm...
    Büyük metalden Köprünün üstündeyim, heryer sis, hava sari bulutlarla kapli.....
    ve o köprüden atladigimi görürüm...yere cakilmadanda uyanirim.....

10. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

:D ben araba kullandıgımı görürüm sıklıkla
    ineklerden kaçarkene uçtugumu görürüm
    aklıma bukadar geldi şimdi

11. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Ben paso uçuyorum valla hiç durmadan neden acabaa

12. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ben su görürüm genelde yada ormanlık dağlık tepelik yerler görürüm

13. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    ben akan su,ormanlık alan,dağlar,tepeler,uçurumlar görürüm.

14. bilal mutluoğlu

bilal mutluoğlu Forum Okuru

Birkaç ay önce cinler musallat oldu tam emin degilim ama son zamanlarda kabuslar görüyorum harabeler harabelerde yaşlı kadınlar ameliyat masaları çarpılma şimsek çarpmaları felan görüyorum ???

15. gamze bayram

gamze bayram Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    bende kız çoçuğu,kur'an,ölüm bunları çok gördüm

Rüyanızda En Sık Gördüğünüz İmgeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Gördüğü Son Rüya

Atatürk'ün Gördüğü Son Rüya

rüyada atatürkü görmek rüyada atatürkün resmini görmek atatürk ün gördüğü son rüya 26 Eylül 1938 tarihinde Atatürk, rahatsızlığı ile ilgili olarak ilk defa hafif bir koma atlatmıştı. Prof. Afet İnan, olayı şöyle anlatıyor: O geceyi rahatsız geçirdi. İlk hafif komayı o zaman atlatmıştı. Ertesi sabahki açıklamasında: 'Demek ölüm böyle olacak' diyerek uzun bir rüya gördüğünü anlattı. 'Salih'e...
  2. Atatürk´ün Gördüğü Son Rüya :

Atatürk´ün Gördüğü Son Rüya :

ATATÜRK´ÜN GÖRDÜĞÜ SON RÜYA : 26 Eylül 1938 tarihinde Atatürk, rahatsızlığı ile ilgili olarak ilk defa hafif bir koma atlatmıştı.Prof.Dr.Afet ınan,olayı şöyle anlatıyor : "O geceyi rahatsız geçirdi,ilk hafif komayı o zaman atlatmıştı.Ertesi sabahki açıklamasında" : "Demek ölüm böyle olacak" diyerek "uzun bir rüya gördüğünü" söyledi ve "Salih´e söyle ,ikimizde...
  3. Rüyasında Gördüğü Zafer-Atatürk'ün Gizemi

Rüyasında Gördüğü Zafer-Atatürk'ün Gizemi

rüyada atatürkün resmini görmek rüyada atatürk resmi görmek Bu inanılmaz olay, yıllar önce Mustafa Kemal'in görmüş olduğu kehanet özelliği taşıyan bir "haberci rüya"nın ayniyle gerçekleşmesidir. Atatürk görmüş olduğu bu rüyayı Dr. Reşit Galip beye anlatır: "Rüyamda bana 'Paşam, İnönü'den ne haber?' diye sordunuz. Ben de: 'Vaziyet kritiktir' cevabını verdim. Kritik nedir?...
  4. Hayatımda gördüğüm en renkli dekorasyonlar

Hayatımda gördüğüm en renkli dekorasyonlar

REnkli dekorasyon örnekleri Rengarenk evler Çok fazla renk karmaşasını sevmeyen biri olarak bana bu renkli dekorasyon örnekeleri fazla karışık ve renkli geldi. Göz yoracağını düşünüyorum. Ben daha sde bir yatak odası dekroasyonundan yanayım.
  5. Gördüğümüz rüyalar bizleri uyarıyormu?

Gördüğümüz rüyalar bizleri uyarıyormu?

Rüya, "Allah Teâlâ'nın melek vasıtasıyla hakikat veya kinaye olarak kulun şuurunda uyandırdığı enfusî idrakler ve vicdanî duygular veya şeytanî telkinlerden meydana gelen karışık hayallerden ibarettir" şeklinde de tarif edilmiştir. Rüya uykuda bütün duygu ve bilinç hallerinin tamamen yok olmadığı bir sırada meydana gelir. Nitekim rüyâ, uykunun az olduğu sabaha karşı daha çok...

Sayfayı Paylaş