Rüyanızda En Sık Gördüğünüz İmgeler

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Rüyanızda En Sık Gördüğünüz İmgeler
rüyada koşamamak
Melekler, rüyalarınızda sıklıkla gördüğünüz imgeler var mı? Arada sırada olsa da belirli bir imge görüyor musunuz? Mesela bazıları rüyasında uçar, bazıları hep hayvanları görür. Bazıları belirli bir yer ve belirli insanları görür devamlı. Psikolojik rüyalar haricinde, rüya dağarcığınızda yer etmiş devamlı imgeleriniz neler?

Ce: Rüyanızda En Sık Gördüğünüz İmgeler

ben rüyamda arada sırada doğum yaptığımı bebek emzirdiğimi falan görürüm.artık bilinç altımı? gerçi fazla düşünmüyorum ama en sık bunları görüyom

bende genelde hamile olduğumu görürürüm evlenmeden öncede görürdüm. bebeğim olduğunu görürürüm vey emzirdiğimi görürüm. bide uçtuğumu görürüm. bide sıkıntılı olduğum zamanlar rüyamda şeytanlarla uğraştığımı çok görürüm.

Bir ara yarasaları sıklıkla görüyordum, uzun yıllar gördüm hatta. Hep açık bir alanda ailemin de olduğu bir yerde genelde karanlık bir ortamda havada uçtuklarını, ailemi korumaya çalıştığımı en sonunda da yarasaların onlara değil bana doğru geldiklerini görürdüm.

Ara sıra da uçarım sağda solda, tuhaf yerlere giderim... Gökyüzü ve garip yerler olur rüyalarımda.

Birilerinden ya da birşeylerden kaçtığımı da görürüm rüyalarda. Bazen kaçarken ayaklarımın ağırlaştığını, sanki felç olmuş gibi olduğunu, koşamayacak duruma geldiğimi hissederim.

Üç-dört kez de kendi ölümümle ilgili rüyalar gördüm, tuhaflardı gerçekten.

benim rüyalarım hep karanlık olur tan ağartısı gibi güneşli yada aydınlık rüya görmüyorum uzun zamandır böyle...

bu aralar ben hep hamile olduğumu görüyom ve sanki düşürecekmiş gibi ağrı çektiğimi görüyorum ve kimse bana yardım etmiyo diye görüyorum çok kötü yaff

rüyada bir insanın öldüğünü görmek o insanın ömrünün uzamasına işaretmiş kendin içinde aynısı geçerli doğru ama ben kimi rüyamda ölüyor görsem o insan daha iyi oluyor yıllar önce ölüyor gördüklerim hala sağlıklı yaşıyorlar ama bir yerden düştüğünü ve ölmediğini gördüğüm zaman o insanı başına çok kötü şeyler geliyor ben bunları çok yaşadım o yüzden bu kadar net konuşuyorum eşimi düşerken gördüm işyerinde gözüne makinanın iğnesi sıçradı allah korudu bundan 3 ay kadar önce annemi pencereden sırtüstü düşerken gördüm kalkıyordu ve hiç birşeyi yoktu ve bundan birbuçuk ay önce annemin şekerden dolayı ayağı kesildi çok zor günler yaşıyor şuan 2 3 ay önce yürüyordu fakat şimdi tekerlekli sandalyeyle dolaşıyor afedersiniz tuvalet ihtiyacında bile biz yardımcı oluyoruz bide annem kilolu iş daha zorlaşıyor vel hasıl ben rüyadan konuyu nereye getirdim neyse benden bu kadar.

Cevap: Rüyanızda En Sık Gördüğünüz İmgeler

Allah yardımcınız olsun Zeynoş, çok geçmiş olsun gerçekten.

Ben bu aralar sürekli olmam gereken yerlerde olmam gereken zamanda olamadığımı görüyorum.

Sürekli uçağımı kaçırdığımı, otobüse yetişemediğimi görüyorum sıklıkla. Hazırlanamamışım bir türlü, ya da birşeyleri biryerlerde bırakmışım, giyinmemişim, saat geçmiş... vs vs. Sıklıkla görmeye başladım bu uçak ve otobüs kaçırışlarımı. Allah hayırlara çıkarsın.

Ben cocuklugumdan beri gördügüm bir kisa rüya var.
Ara sira görürüm...
Büyük metalden Köprünün üstündeyim, heryer sis, hava sari bulutlarla kapli.....
ve o köprüden atladigimi görürüm...yere cakilmadanda uyanirim.....

:D ben araba kullandıgımı görürüm sıklıkla
ineklerden kaçarkene uçtugumu görürüm
aklıma bukadar geldi şimdi

Geri