Rüyanızı bana anlatabilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben rüyamda çok güzel iri iri mükemmel ötesi böğürlenler görüyorum sonra böğürtlen tohumları görüyorum.Ama böğürtlenler okadar güzellerdiki kırmızı siyah

denizim ben rüyamda gelen misafirlere kahve yapıyodum cezvede karıştırdım ama pişirmeden fincanlara döktüm sonra pişirmediğim aklıma geldia anlamı ne canım yorumlarsan sevinirim
canım Rüyada kahve görmek ferahlıktır. Rüyada kahve pişirmek işlerinizin düzene gireceğine ve faydalı tavsiyeler alacağınıza yorumlanır. fakat sen kahveyi pişirmediğin aklına gelmesi iş konusunda atlatılacak sıkıntılar olmasına işarettir

deniz-07' Alıntı:
canım bu rüya oldukça hayırlı,eğer bir sıkıntın varsa iyileşeceğine maddi sıkıntın var ise kurtulacağına.ve bir insndan manevi anlamda fayda göreceğine işarettir.bu bir Allah dostu zat olabilir.

ayy ablacım inş öyledir çok sıkıntılıyım gerçekten de bu ara :S ağzına yüreğine sağlık :)

canım at arabası geçici bir hastalığa yakalanmöaya işarettir.

Ayy Denizcim evet yaaa grip oldum :((( Hamile hamile de çekilmiyor valla, o kadar da meyve yiyiyorum ...

Neyse gelelim bu geceki rüyamıza, ben doğurana kadar seni bıktırıcam sanırım hahaha sıkılırsan haber ver, gerçi rüyalarımın hepsini yazmıyorum hahaha
Bu gece 3 tane üzeri yeşil örtülü tabut gördüm, ama rüyanın dateylarını tam hatırlamıyorum, sadece tabutları hatırlıyorum...

slm denizim :D:D bi ben ide lalezar senin basinin belalariyiz :D:D

hayirdir insallah karisik bisiyler gördüm bugün.. walla banyo yapiyodum sonra pat esim iceri giriyodu hahahaha orda da ayriymisiz esimden ne hikmetse hahaha sonra elinde biiirrr sürü para var icinden ana bitane uzatiyo ben almiyorum yok diyom.. sonra bi dolmustayiz arkadan kagit dolastirilarak geliyo elden ele derken kadinin biri okuyo onu sesli bi sekilde kuran mis oda o kadar güzel okuyoki diyorum masallahh ne güze okuyor.. derken pat diye uyandim... hayirdir insallah :D:D

slm denizim :D:D bi ben ide lalezar senin basinin belalariyiz :D:D

hayirdir insallah karisik bisiyler gördüm bugün.. walla banyo yapiyodum sonra pat esim iceri giriyodu hahahaha orda da ayriymisiz esimden ne hikmetse hahaha sonra elinde biiirrr sürü para var icinden ana bitane uzatiyo ben almiyorum yok diyom.. sonra bi dolmustayiz arkadan kagit dolastirilarak geliyo elden ele derken kadinin biri okuyo onu sesli bi sekilde kuran mis oda o kadar güzel okuyoki diyorum masallahh ne güze okuyor.. derken pat diye uyandim... hayirdir insallah :D:D
canım para sıkıntı demekir..eşin tarafından bir sıkıntı olmuş sana ama sen bunu red etmişsin üstesinden gelmişsin.eşinle bir seyehate gidebirsin.Kur-an ise güzelliklerin hayırların mutlulukların işarettir

Ayy Denizcim evet yaaa grip oldum :((( Hamile hamile de çekilmiyor valla, o kadar da meyve yiyiyorum ...

Neyse gelelim bu geceki rüyamıza, ben doğurana kadar seni bıktırıcam sanırım hahaha sıkılırsan haber ver, gerçi rüyalarımın hepsini yazmıyorum hahaha
Bu gece 3 tane üzeri yeşil örtülü tabut gördüm, ama rüyanın dateylarını tam hatırlamıyorum, sadece tabutları hatırlıyorum...
canım üzeri yeşil tabut görmek biliyosun bu gibi tabutlar VEFAT ETMİŞ Allah dostlarının mezar şekline benziyor.Sen den onlar için Kur-an -ı Kerim okuman bekleniyor.ayrıca mülk anlamınada gelir

agzina saglik canim.. valla dün kavga ettik ahanda ona cikti bu rüya :uhu: bu adam benden gene uzaklasti lo....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri