gebe
  1. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0

Rüyasını gördüm hamile olduğumu öğrendim diyen arkadaşlarım buyrun rüyamızı anlatalım

Konu, 'Gebelik' kısmında hatiss tarafından paylaşıldı.

rüyasını gördüm gebe kaldım,rüyada hamilelik [​IMG]

Ben bir kaç kişiden böle duymustum arkadaşlar gebe olmadan önce rüyasını gördüm şüphelendım ve test yaptım gebe olduğumu öğrendim diye..kimi rüyasında gelınlık görmüş kimi bebek emzirdiğini yada göğsünde süt olduğunu rüyasında görmüş ve o ay hamile kalmış.Aranızda bu şekilde bir olay yaşayan arkadaşlar varmı?Kimler rüyasını görüp anne olcağını öğrendi bakayım:baby:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 21 Mayıs 2012
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    benim bir arkadaşım var 5 yıl çocugu olmadı cok ugrastı sonunda anne olmayı başardı suan 2 tane oğlu var ve hatta 3.ye gebeymiş..şimdi sizlere onun gördüğü rüyadan bahsetmek istıyorum bu arada bebeklerının biri daha 2 yasında olması gerekıo ikınci bebeği daha 7aylık ve şimdi 3.bebek geliyor kısmetse 5 sene olmadı oluncada tam oldu anlıcanız gerçi biraz çabuk oldu onun için cunku bakamam diye korkuo hepsi daha bebek.neyse arkadasım aradı benı dediki rüyamda bir tuvalete oturmustum ve hamıle olduğumu kızım olcanı düşüp cinsel organıma ölece bakıodum dedi bana.sonra uyanıncada şüphelenmıs gitmiş ve test almıs bakmıskı hamile rüyası buna cıkmıs anlıcanız...

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ben kızıma hamile kalmadan önce hep meyva görmüştüm sanırım dut ve başka bi meyva daha vardır hatta komşum veriyoduu bana sonra baktım hamişim :D:D

hatiss bunu beğendi.
  4. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    evet cemoş böle bende cok duydum anneler hissediyor yaa:D

5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    bende acaba görecekmiyim :D:D

hatiss ve CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

göreceksin tabikiii mutlaka rüyana girecektir :D:D barada regli oldunmu sen ?

7. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    cemoşum yaaa ben 25 mayısta olacaktım yanlış söledim 15 demişim ağzımdan öle cıktı :D:D

8. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Lavinyam inş.Allah gönlüne versin..sende görceksin inş.yaa..benımde adettım gecıktı 2ay dan fazla..ama benım umudum yok nedense dün gittim kan sonucu verdım bakalım pazartesı bellı oolcak kısmet artık:)

9. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

bende sureklı cocgumun oldugunu ve emzırırlen goruy

hatiss bunu beğendi.
  10. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    hayır olsun inş..hiç cocunuz varmı

11. shekerr_hale

shekerr_hale Forum Okuru

Rüyasını gördüm hamile olduğumu öğrendim diyen arkadaşlarım buyrun rüyamızı anlatalım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüyada hamile olduğunu görmek hamilelik ne demektir

Rüyada hamile olduğunu görmek hamilelik ne demektir

hamilelik Hamile olduğunu görmek üzüntüye, tazarru ve niyazda bulunmaya, Doğum yaptığını görmek üzüntüden kurtulmaya, kız doğurduğunu görmek borçlanmaya, doğurduğu kızın öldüğünü ve onun için mezar kazdığını görmek borcunu ödemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; GGebelik.)Hamile olduğunu görmek, mutsuz bir evlilik hayatı demektir. Rüyayı gören gerçek hayatta da hamileyse; bu, sorunsuz bir...
  2. Rüyada Haciz olduğunu görmek

Rüyada Haciz olduğunu görmek

Rüyada haciz görmek, yeni mala yorumlanir. Rü-yada bir kisim malinizin haczedildigini görmek, evinize yeni esyalarin girecegine isarettir. Esyalarinizin haczedildigi halde evden çikarilmadigini görmek, satin aldiginiz bazi esyanin begenilmeyerek geri verilecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyasinda malinin ve esyalarinin haczedilmesini görmesi, o kimsenin eline yeni...
  3. Rüyamda.........gördüm...

Rüyamda.........gördüm...

En son rüyanızda ne gördünüz ablalarım
  4. Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek ne anlama GELİYOR ACABA rüyamı yorumlayacağınız için şimdiden tşkler.
  5. rüyamda kan gördüm ***** yorumlanmazmı

rüyamda kan gördüm ***** yorumlanmazmı

Selam.Büyükler hep rüyada kan görünce rüyanın bozulacağını söylerler. Bu doğru mu?Gerçekten rüyada kan görünce o rüya yorumlanmazmı?

Sayfayı Paylaş