gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rüzgar - ßir Parça Sen (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

akorlu parcalar basit akorlu parçalar kolay parçalar en kolay akor parçaları tablı Em F Artık yamanacak hiçbir yer kalmadı
    Dm F Em
    Kalbimin heryanı paramparça
    Em F
    İncindi ruhum sende kapılar kapandı
    Dm F Em
    Gidecek başka biryer kalmadı

Dm Am
    Sensizlik neler aldı benden neler çaldı
    G Am
    Birbilsen nasıldı
    Dm Am
    Gözlerimi açtım uyandım yanımda sandım
    G Am
    Oysa hep yanıldım

Em F
    Sadece bir parça sen istedim
    Dm F Em
    İçinde bir parçada ben olayım
    Em F
    Gözlerin uçurum aç düşeyim
    Dm F Em
    Uçsuzum bucaksızım sensizim

Am F
    Son çığlık gibi sessizim
    Dm Em
    Mecalsizim takatsizim

Rüzgar - ßir Parça Sen (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar - Yağmurlar (akor)

Rüzgar - Yağmurlar (akor)

Yağmurlar Em G D Seni yağmurlara bıraktım onlar ıslatsın Em G D Bundan sonra tenini güneş ısıtsın C D Em Saçlarını yıldızlar okşasın G D C Em Ben gidiyorum senden çok uzaklara G D C Em Ölümler kadar sessiz yalnızlığa G D C Em Bir Adım ötede sonsuzluğa G D C Em Herşey için artık geç gelemem sana Em G D Dokun mavi denizlerde beni bulursun Em G D Belki yattığın düşte çıkarım sana C D Em...
  2. Rüzgar - Kördüğüm (akor)

Rüzgar - Kördüğüm (akor)

kördüğüm akor rüzgar kördüğüm akor sen yine vurdun kıyılarıma Kördüğüm Bm Am Sen yine vurdun kıyılarıma C Bm En uykusuz sabahlarıma Bm Am Sil gözyaşlarını ağlama C Bm Yüreğim dayanmaz acılarına C Bm Bir yanım yokki bedenimde C Bm Hapsolup kaldı düşlerine Am Sen yalnızlığımdaki Em Çözülmeyen kördüğüm D Sen benim ölümümsün Am Sen düştüğüm girdapsın Em Bir değil bin kez öldüğüm D C Bm...
  3. Rüzgar - Sağanak (akor)

Rüzgar - Sağanak (akor)

Sağanak Am Dm Kalbimin ortasında bir yerde G C Gözlerin bir yara açmıştı F Dm Gittikçe arttı bende izler E Am Belli sende azaldı Am Dm Yeni baştan düşle G C Hayal olsa bile F Dm Seviyormuş gibi E Am Görünme böyle Am Dm Mevsimler değişti kış oldu G C Belliki kalbin burda dondu F Dm Sonbahar döküldü yapraklar E Am Sağanağa döndü yağmurlar
  4. Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR

Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR

sonbahar rüzgarları akor teoman sonbahar rüzgarları akor teoman tab tab Giriş: E-Esus4 Am Düşen bir yaprak görürsen G F E Esus4 E Beni hatırla demiştin Dm Biliyorsun seni ben G E-Esus4 Sonbaharda sevmiştim Dm Her sonbahar gelişinde G C Düşen sarı yapraklarda F...
  5. Nev - Sen Gibi - AKOR

Nev - Sen Gibi - AKOR

nev gece avutmuyor akor nev sen gibi akor suya yazı yazmak gibi suya yazı yazmak seni sevmek gece avutmuyor ) gönlüm unutmuyor ) dokunduğum hiçbir ten ) Nakarat senin gibi komuyor ) Bm A Em suya yazı yazmak gibi seni sevmek G A F#m G yorgunum üşüyorum Bm A Em yanındayım ama yalnız ne çare G A F#m G suskunum...

Sayfayı Paylaş