gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Rüzgar Düştü Tuvale

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Boş bir tuvale
    Dönüşen hayat,
    Çokça yalnızlık içeriyordu.
    İçimde,
    Kaybetmek istediğim hazanla
    Ona doğru yürüdüm.
    Önümde sonsuz mutluluk
    Yüreğimde sevdanın büyüsü.

Yaprakların dansı başladı,
    Sularda hafif bir çırpıntı
    Dallar aşka saygı gösterisinde .
    O an,
    Rüzgar düştü tuvale...

Görünmez bir fırça
    Durmaksızın çiziyor,çiziyordu.
    Her vuruş,
    Benliğimden bir kesit ve
    Yüreğimden esintileri aktarıyordu.

Doğa benle özdeşleşmişti.
    Yapraklar dansederken
    İçim ısınıyor,
    Sular hafif çırpınışlarla
    Aşka davet ediyordu.
    Ve rüzgar vurmaya devam ediyordu
    Tuvale...

İlk bakışta,
    Bir hayalin resmi,
    Ya da rüzgar ne istiyorsa oydu beliren.

Görünmez bir el,
    Tuvalde dansı sürdürüyordu.
    İçimde bahar taneleri,
    Kardelen olup bir bir
    Hayatıma doluyordu.
    Rüzgarın tuvale her vuruşunda,
    Bir yeniden doğuş,
    Bir yeni hayat müjdesi

İşliyordu içime.
    Tuvale düşen rüzgar
    Son fırçayı attığında ;
    Oluşan resme bir de ad düşülmüştü.
    "BİZ....."

Rüzgar Düştü Tuvale konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar

Rüzgar

Devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına; Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibete, Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete, Muutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekete, yerden toz ve tohrak kaldıran rüzgar savaşa, Yel ve hafif rüzgar nezle ve baş ağrısı gibi yaygın...
  2. Düşler

Düşler

Düşler, bir gecede dört beş kere olan, her seferinde 20 dakika süren ve uyku zamanının %20-25'ini kapsayan hızlı göz hareketleri (REM) yahut paradoksal uykuyla ilgilidir. Bu sırada alınan EEG kayıtları, bir uyuklama halindeki EEG kayıtlarını andırır ve 4-10 c/san, dalgalardan oluşur. Ortodoks uykunun tersine, REM uykusundan uyanan hastalar düş gördüklerini söylerler ve bu düşleri uzun uzun,...
  3. Rüzgar uçmuş balon düşmüş....

Rüzgar uçmuş balon düşmüş....

Ve sonra bahar dalında çok çiçek solmuş...nefesine ömür harcanan çok sevdalar dalında asılı kalmış... Her gidişe bir anlam yüklemek gibi bu sevdaya ne anlam yükledik ne renk verdik..hep soğuk hep soluksuz hep taş-duvar.. Sonra alfabenin hangi harfleri bir araya geldide Aşk Acı'ya döndü yüzünü,adı ayrılık olan hangi duygu geldi demir aldı yürek limanında... Hayatıma yağan kırkikindi...
  4. tuvalete gırdı..

tuvalete gırdı..

Umumi tuvalette yapıştırıcı sürülmüş klozete oturan adamın tuvalete çıkma isteği kabusa dönüştü. İngiltere’de tuvaletini yapmak isteyen adam, umumi tuvalete gidince kötü bir sürprizle karşılaştı. Dudley kentinde kimliği belirsiz kişiler, umumi tuvaletin klozetini yapıştırıcı sürdü. Tuvalete giren 35 yaşındaki bir kişi oturunca yapışıp kaldı. Yardım çağrısında bulunan adama ilk müdahaleyi...
  5. hamileyken tuvalete abone olanlar :)

hamileyken tuvalete abone olanlar :)

tuvalete işeyen kızlar tuvalette işeyen kızlar tuvalette kız tuvalete kız ay melekler ben tuvalete gitmekten bıktım ne bu yaa sanki hep iciyorum her 5 dk tuvalete gidiyorum bıktım usandım ya kollarım agrıdı :toilet::toilet::toilet::toilet:

Sayfayı Paylaş