gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Rüzgar Erkoçlar Dayak Yedi!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rüzgar erkoçlar, rüzgar erkoçlar dayak, rüzgar erkoçlar son hali

Sevgili melekler, geçen sene cinsiyet değiştirerek erkek olan ve magazin basınını aylarca meşgul eden RüzgarErkoçlar isyan etti. Cihangir'de görüntülenen Erkoçlar zor günler geçirmeye devam ettiğini ve daha o sabag sokakta dayak yediğini gazetecilere anlattı. Resminin çekilmesini istemeyn Erkoçlar bakın neler söylemiş...

rüzgar1.Jpeg

Fotoğrafını çeken muhabire "Çekmenizi istemiyorum. Çok zor bir dönemden geçiyorum. Her şeyi bir kenara bırakın, ayakta kalmaya ve en önemlisi de hayatta kalmaya çalışıyorum" dedi. Evini Cihangir'den taşıdığını ve işini değiştirdiğini söyleyen Rüzgar Erkoçlar, "Sadece kız arkadaşım burada oturduğu için Cihangir'e geliyorum... Oda saklana saklana, gizlene gizlene... Beni kimse anlayamadı. Bıktım artık anlıyor musunuz? Bu Sabah işe giderken dayak yedim. Öyle böyle değil... Bildiğiniz dayak...

Nasıl zor bir hayat yaşadığımı anlayabiliyor musunuz? Orada burada şurada çok şey yazılıyor ama bana kendi mesleğim ile ilgili hiç bir teklif gelmiyor. Hayatımı idame ettirmeye çalışıyorum. Mutlu olmaya çalışıyorum ama olmuyor. Bir türlü rahat bırakılmıyorum. İnsanların beni gördükleri yerde koca koca fotoğraf makineleriyle üzerime gelmesinden, aptalca sorulardan, parmakla gösterilmekten sıkıldım.'' sözleriyle olay yaratacak açıklamalarını tamamladı.

Gazetecilerden ve türk halkından anlayış beklediğini söyleyen Erkoçlar, daha sonra kız arkadaşının evine doğru yola koyuldu.yandan Rüzgar Erkoçlar'ın sesi, fiziği ve davranışlarıyla tam anlamıyla erkek silüetini kazandığı dikkatlerden kaçmadı.

Rüzgar Erkoçlar Dayak Yedi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dayak yedi ewlendi

dayak yedi ewlendi

geçtiğimiz günlerde ki bi haberimizde Rihanna'nın hamile mi acaba sorularına net bi cevabımız yok ama dayağını yedi nikah defterinide aldı çok enteresan...... DAYAKÇI SEVGİLİYLE EVLENDİ Mİ? POP MÜZİĞİN GENÇ YILDIZI RİHANA'NIN YAKLAŞIK İKİ AY ÖNCE KENDİSİNE ŞİDDET UYGULAYAN NİŞANLISI CHRİS BROWN İLE GİZLİCE EVLENDİĞİ İDDİA EDİLDİ.... US Magazine'in haberine göre Rihanna ile Brown genç...
  2. Barbaros Şansal Fena Dayak Yedi !

Barbaros Şansal Fena Dayak Yedi !

Bu konu; barbaros şansal dayak yedi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü modacı Yıldırım Mayruk 'un terzi yamağı olarak kendini lanse eden modacı Barbaros Şansal geçtiğimiz gece saldırıya uğrayarak dayak yedi. Saldırı sonucu yüzünden yaralanan Şansal Ayaspaşa 'da saldırıya uğradı. İşte detaylar.. Şansal Taksim Ayaspaşa'da uğradığı saldırıyı siyasi olarak...
  3. Rüzgar Erkoçlar filmdemi oynayacakmış?

Rüzgar Erkoçlar filmdemi oynayacakmış?

İlk duyduğumda şoklara girdim doğrusu.Çünkü Nil iken gayet güzel bir kızdı.Şimdi Rüzgar diyeceğiz tabi :S Rüzgar filmde oynayacakmış yakında diye duydum doğru mu?
  4. Kaan Urgancıoğlu Dayak Yedi!

Kaan Urgancıoğlu Dayak Yedi!

kaan urgancıoğlu, kaan urgancıoğlu haberleri, kaan urgancıoğlu hakkında Sevgili melekler, ünlü oyuncu Kaan Urgancıoğlu bir bar korumasından dayak yedi. Marmaris'te bir bar çıkışı korumadan dayak yiyen ancak şikayetçi olmayan Urgancıoğlu'nun yüzünde kalan iz nedeniyle zanlı için 5 yıla kadar hapsi istemiyle dava açıldı. İşte haberin detayları... DAYAK YEDİ AMA ŞİKÂYETÇİ OLMADI Muğla...
  5. Rüzgar Erkoçlar Ekranlara Dönüyor!

Rüzgar Erkoçlar Ekranlara Dönüyor!

rüzgar erkoçlar, rüzgar erkoçlar haberleri, rüzgar erkoçlar yeni dizisi Sevgili melekler, geçtiğimiz yıl cinsiyet değiştirerek erkek olan oyuncu Rüzgar Erkoçlar ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Ameliyat sonrası uzun süre iş bulamayan bir ara fırında bile çalışan Erkoçlar, sakallı fotoğraflarıyla oyunculuk ajanslarına başvurdu. Genç oyuncu, yakında ilk kez erkek olarak ekranlara gelmeye...

Sayfayı Paylaş