gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Rüzgar Erkoçlar'ın Annesi İlk Kez Konuştu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Rüzgar Erkoçlar'ın Annesi İlk Kez Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olan eski adıyla Nil yeni adıyla Rüzgar Erkoçlar birkaç gündür magazin basınının gündeminde. Ölüm tehdidi aldığıyla ilgili basına bilgiler sızan Rüzgar'ın annesi ilk kez Ayşe Arman'a konuştu ve bakın neler dedi...

Çocuğunuzla ilgili haberleri okuyunca neler hissettiniz?

- Tabii ki sarsıldım. Hepimiz sarsıldık. Annesi, babası, kardeşleri, ailesi olarak biz Rüzgâr'ı kabulleniyoruz. Arkasında duruyoruz. Aksi düşünülemez zaten. Kötü bir şey yapmadı benim evladım. Ama bu haberler bizi yoruyor. Rüzgâr, hiçbir yere kaçmadı. Ölüm tehdidi filan almadı. Nereden çıkarıyorlar? Kafalarından uyduruyorlar! Dizi teklifi de almadı. Çocuğumuz yurtdışına da gitmedi. Biz de artık huzur bulmak istiyoruz. Lütfen rahat bıraksınlar...

Çevrenizin tepkisi ne oldu?

- Rüzgâr'ı tanıyan, küçüklüğünü bilen herkes, “O bizim çocuğumuz, hayat onun hayatı, ne isterse onu yapar, destekliyoruz” dedi. Kimsenin çocuğuma sırt çevirdiği filan yok. Bu bir mecburiyet hali. Kim cinsiyetini durup dururken değiştirmek ister ki? Onca acıyı yaşamak ister ki? Ben çocuğumu düşünüyorum. Her anne gibi yavrumu korumak istiyorum. Zaten kendi içinde zor şeyler yaşıyor, bir de baskı yapıp onu üzmeyelim.

Anne olarak kendinizi suçladığınız oldu mu?

- Etraftan, “Sen çocuklarını serbest yetiştirdin” diyen oldu. Ben öyle düşünmüyorum. Ben açıklıktan yanayım. Sigara içiyorsa, yanımda içsin, içki içiyorsa da. Arkadaşı mı var, getirsin bizimle tanıştırsın. Üç evladıma da, “Her şeyi bana ve babanıza söyleyin” dedim. Yeter ki, çocuklarımız bize yalan söylemesinler. Rüzgâr da bana her zaman, her şeyini anlatmıştır. Aynı şekilde kardeşleri de. Arkadaşları gelir, “Sema Teyze, keşke benim annem de senin gibi olsaydı” derdi. Ben el âlemin ne diyeceğini değil, çocuğumu düşünürüm. Yine öyle yapacağım.

“Benim Çocuğum” belgeselini izlediniz mi?

- Evet. Hem de ağlayarak. Aynen bizim yaşadığımız şeyler. Ben de hep “Geçer” diye düşünüyordum, aynen o belgeseldeki anneler babalar gibi, “Düzelir” diyordum. Ama düzelecek bir şey yok. Gerçekten doğuştan. Yapacak bir şey de yok. Biz de başta doktor doktor çok dolaştık, sonunda bir psikiyatr Şahika Yüksel'in ismini verdi.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ben de bir anneyim bizler olayı dışardan görüp eleştirebiliyoruz ama özellikle kadıncağız bir anne olarak bunu taa derinden yaşıyor. Sonuç ta evladı tabi atsan atılmaz satsan satılmaz istediği kadar modern bir aile ve anne de olsa bu olayı kolay kolay kimse kabullenip rahat olamaz acaba o annenin için de ne fırtınalar kopuyordur kimbilir Allah evlatlarımıza hayırlı kaderler yazsın...

TİTAN ve ßeLeN bunu beğendi.
  3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    bu kızı çok beğenirdim.ve şimdiki resimlerini görünce şok oldum.fıstık gibi kız ne hale gelmiş.nasıl bişey bu yaaa.rabbim bizleri evlatlarımızı şaşırtmasın.onun ailesinede sabır versin.

TİTAN ve MaWiM bunu beğendi.
Rüzgar Erkoçlar'ın Annesi İlk Kez Konuştu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Son birkaç aydır Paris Hilton�a olan benzerliği nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Ece Filiz, FHM Dergisi�ne konuştu. Ece Filiz, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi. Paris Hilton'a olan benzerliğiyle gündeme gelen manken Ece Filiz, FHM Dergisi'ne verdiği röportajda, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi: "Kız...
  2. Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

ayşe özyılmazel, düğünü, ilk kez konuştu, ali taran, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın olay düğünüyle evlenen Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran şu anda balayındalar. Yazılan ve çizilen pek çok yorumun ardından yeni gelin Ayşe Özyılmazel Vatan gazetesine ilk kez konuştu; O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi. Rüyada gibiyim hala kendime gelemedim....
  3. Rüzgar Erkoçlar'ın Doktoru İlk Kez Konuştu!

Rüzgar Erkoçlar'ın Doktoru İlk Kez Konuştu!

Bu konu; Rüzgar Erkoçlar'ın Doktoru İlk Kez Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz haftalarda cinsiyet değiştirerek magazin basınının gündemine bomba gibi düşen (Nil) Rüzgar Erkoçlar ile ilgili olarak dün Erol Köse ilginç iddialar ortaya atmıştı. Bu iddialara üzerine Erkoçları'ın doktoru ilk kez bir açıklama yaptı. İşte haberin detayları...(Bu olay o kadar...
  4. Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor duygu survivor duygu çetinkaya duygu çetinkaya Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Murat'la çıktığı smste kaybeden ve adadan elenen isim olan Duygu, elendikten sonra ilk kez konuştu ve bazı açıklamalar yaptı.. İşte Survivor Duygu’nun acun.com’a yaptığı o açıklamalar: *Murat'la SMS'e kalmayı ben istedim. Murat'ı seçtim çünkü takımda en zayıf halka ben kalmıştım. Hiç gücüm yoktu....
  5. Ebru Şallı Boşanmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu!

Ebru Şallı Boşanmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu!

ebru şallı ebru şallı haberleri Sevgili melekler, Ebru Şallı boşanmasının ardından ilk kez HT Magazin muhabiri Esin Övet'e bir röportaj verdi. Aynen yayınlıyoruz... 1-Kesin aldatma var. Ebru biriyle aşk yaşıyor, o yüzden hiç para istemeden boşanmıştır. 2-Çocukları bölüşmek ne demek? Olacak iş değil! Kesin bu işte bir iş var. 3-Kadın sıkıldı belli ama onlar 10 yıl geçse de yine...

Sayfayı Paylaş