gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Rüzgar Erkoçlar'ın Doktoru İlk Kez Konuştu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Rüzgar Erkoçlar'ın Doktoru İlk Kez Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, geçtiğimiz haftalarda cinsiyet değiştirerek magazin basınının gündemine bomba gibi düşen (Nil) Rüzgar Erkoçlar ile ilgili olarak dün Erol Köse ilginç iddialar ortaya atmıştı. Bu iddialara üzerine Erkoçları'ın doktoru ilk kez bir açıklama yaptı. İşte haberin detayları...(Bu olay o kadar deşildi ki daha da deşilecek gibi görünüyor, inşaallah sonu kötü bitmez melekler :/ )

Rüzgar Erkoçlar'ın "cinsiyet değiştirdi" haberini kamuoyuna ilk duyuran isim olan Erol Köse dün bir iddia daha ortaya attı. Erkoçlar’ın doktorunun kendisine ulaştığını söyleyen Köse, genç oyuncunun henüz cinsiyet değiştirme ameliyatı olmadığını iddia etti. Rüzgar Erkoçlar, yaptığı basın açıklamasıyla Erol Köse’nin iddialarını yalanladı.

"SADECE GÖĞÜSLERİNİ KESTİM"

Yaşananlar üzerine Rüzgar Ekoçlar’ın doktoru Estetik Cerrah Dr. Hanife Akınoğlu, Posta Gazetesi’ne konuştu. Doktor, Erkoçlar'ın parası olmadığı için sadece göğüslerini kestiğini, Rüzgar'ın bunu Erol Köse'ye sızdırdığını düşündüğü için muayenehanesini basıp kendisini tehdit ettiğini söyledi.

"NİL GİBİ 3 ARKADAŞINI DAHA AMELİYAT ETTİM"

Rüzgar’ın göğüslerini alan Estetik Cerrah Dr. Hanife Akınoğlu şunları söyledi: "Nil (Rüzgar) 1 ay önce muayenehaneme geldi. Yanında ablası ve kardeşi vardı. Daha önce Nil gibi 3 arkadaşını ameliyat etmiştim. Nil bana yeterli parasının olmadığını söyledi. Küçük bir paraya iki memesini aldım. Duyulmasın diye ameliyatı uzak bir hastanede yaptım."

"BENİ TEHDİT ETTİ"

“Erol Köse, Nil'in ameliyat olduğunu Twitter'da yazınca, Nil 3 arkadaşıyla muayenehanemi bastı. ‘Erol Köse'ye her şeyi anlattın. Şöhret peşindesin. Dava açacağım’ diye beni tehdit etti. Tartıştık. Madem olay bu kadar gizli kalsın istiyordu, neden röportaj yapıp fotoğraf çektirdi? Meme aldırma ameliyatını ben sızdırmadım. Ayrıca ben Erol Köse'yi tanımam. Olay tehdit noktasına gelince konuşmaya karar verdim.”
    UÇANKUŞ

Rüzgar Erkoçlar'ın Doktoru İlk Kez Konuştu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Paris'in Benzeri İlk Kez Konuştu

Son birkaç aydır Paris Hilton�a olan benzerliği nedeniyle magazin gündeminden düşmeyen Ece Filiz, FHM Dergisi�ne konuştu. Ece Filiz, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi. Paris Hilton'a olan benzerliğiyle gündeme gelen manken Ece Filiz, FHM Dergisi'ne verdiği röportajda, bugüne kadar tanıştığı hiçbir erkeğin kendisine asılmadığını söyledi: "Kız...
  2. Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

Ayşe Özyılmazel İlk Kez Konuştu!

ayşe özyılmazel, düğünü, ilk kez konuştu, ali taran, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın olay düğünüyle evlenen Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran şu anda balayındalar. Yazılan ve çizilen pek çok yorumun ardından yeni gelin Ayşe Özyılmazel Vatan gazetesine ilk kez konuştu; O geceye dair herşey flu gibi ama çok güzeldi. Rüyada gibiyim hala kendime gelemedim....
  3. Rüzgar Erkoçlar'ın Annesi İlk Kez Konuştu!

Rüzgar Erkoçlar'ın Annesi İlk Kez Konuştu!

Bu konu; Rüzgar Erkoçlar'ın Annesi İlk Kez Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde cinsiyet değiştirme ameliyatıyla erkek olan eski adıyla Nil yeni adıyla Rüzgar Erkoçlar birkaç gündür magazin basınının gündeminde. Ölüm tehdidi aldığıyla ilgili basına bilgiler sızan Rüzgar'ın annesi ilk kez Ayşe Arman'a konuştu ve bakın neler dedi......
  4. Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

Survivor Duygu Elendikten Sonra İlk Kez Konuştu

survivor duygu survivor duygu çetinkaya duygu çetinkaya Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Murat'la çıktığı smste kaybeden ve adadan elenen isim olan Duygu, elendikten sonra ilk kez konuştu ve bazı açıklamalar yaptı.. İşte Survivor Duygu’nun acun.com’a yaptığı o açıklamalar: *Murat'la SMS'e kalmayı ben istedim. Murat'ı seçtim çünkü takımda en zayıf halka ben kalmıştım. Hiç gücüm yoktu....
  5. Ebru Şallı Boşanmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu!

Ebru Şallı Boşanmasıyla İlgili İlk Kez Konuştu!

ebru şallı ebru şallı haberleri Sevgili melekler, Ebru Şallı boşanmasının ardından ilk kez HT Magazin muhabiri Esin Övet'e bir röportaj verdi. Aynen yayınlıyoruz... 1-Kesin aldatma var. Ebru biriyle aşk yaşıyor, o yüzden hiç para istemeden boşanmıştır. 2-Çocukları bölüşmek ne demek? Olacak iş değil! Kesin bu işte bir iş var. 3-Kadın sıkıldı belli ama onlar 10 yıl geçse de yine...

Sayfayı Paylaş