gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Rüzgar esse devrilecek

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

DÜNYA 0 BEDENE SAVAŞ AÇTI AMA BAZI MODELLER SIFIRIN ALTINA DA İNMEYE ÇALIŞIYOR SANKİ. PARIS HILTON'UN KARDEŞİ NICKY HILTON GİBİ... 25 yaşındakki model ve moda tasarımcısı, Hilton otellerinin varislerinden Nicky Hilton'un zayflığı dikkati çekecek noktaya geldi. Modelliğinden çok iş kadını olarak daha başarılı görülen Nicky'nin özellikle bacaklarındaki zayıflık fotoğrafçıların gözünden kaçmadı..
    1 saat önce..
    kaynak:haberler.com

2. kara_melek

kara_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Rüzgar esse devrilecek
    valla ben hiç zayıflamak istemiyom...ne öle kupkuru kadın dediğin etli butlu olur....insanları hiç anlamıyom...emeğine sağlık modum...

3. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Rüzgar esse devrilecek

saol canım yorumun için

Rüzgar esse devrilecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar

Rüzgar

Devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına; Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibete, Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete, Muutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekete, yerden toz ve tohrak kaldıran rüzgar savaşa, Yel ve hafif rüzgar nezle ve baş ağrısı gibi yaygın...
  2. DSP'de Sarıgül rüzgarı Anadolu'dan esti

DSP'de Sarıgül rüzgarı Anadolu'dan esti

Zeki Sezer'in istifasıyla boşalan genel başkanlık koltuğu için adı geçen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül adına, Bolu'da billboardlardan çağrı yapıldı. DSP'ye geçerek yeniden İstanbul İli Şişli İlçe Belediye Başkanı olan Mustafa Sarıgül'ün, üzerinde parti amblemi olmayan, 'Derde Derman Sarıgül' afişleri Bolu'da billboardlarda yer aldı Yerel seçimlerin hemen ardından Bolu’nun her...
  3. Es Es (ATV)

Es Es (ATV)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yatağınızda hint rüzgarı essin

Yatağınızda hint rüzgarı essin

Hint işi yatak örtüleri Hint el işi kumaş örnekleri Otantik yatak ötrüsü modelleri düşünyorsanız hint el işi yatak örtüleri zevkinizi yansıtabilir meleklerim. Hindistan’da 1900’lü yılların başında üretilmeye başlayan tohumlu kumaşlardan dokunmuş ve sadece birer adet olan bu çok özel amaçlı kumaşları ister battaniye, ister kilim, ister yatak örtüsü olarak kullanabilirsiniz. Antika değeri...
  5. Esimin ailesi

Esimin ailesi

Merhaba arkadaslar, umarim konuyu dogru yere acimisimdir. Nasil davranacagimi bilemiyorum dogrusu hissetiklerimin ve düsündüklerimin dogru olup olmadiginida bazen bilemiyorum acaba hakksizlik i yapiyorum diyorum bazen. Ben yeni evlendim evliligim sorunlu oldu babam cok karsiydi ikna etmem uzun ve zor oldu. Baslarda esimin ailesini seviyorum cok saygi duyuyordum ama evlilik öncesi yasadigimiz...

Sayfayı Paylaş