gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüzgar İle Yaprak

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüzgâr ile yaprak dost oldular. Artik rüzgâr savurmuyordu yapragi. -''Söyle dostum, nereye istersen oraya götüreyim seni" dedi rüzgâr yapraga. Yaprak düsündü tasindi, aklina hiçbir sey gelmedi. Tekrar sordu rüzgâr:
    - Hadi söyle seni istedigin yere tasiyayim.
    Tekrar düsündü yaprak , aklina yine bir sey gelmedi...
    - ''Bilmiyorum rüzgâr kardes, aklima hiçbir sey gelmiyor. Sen söyle?'' dedi.
    Rüzgâr:
    - Gidecegin yeri bilmedikten sonra rüzgâr dostun olsa neye yarar..
    Savrulur gidersin! dedi ve bildigi gibi esti tekrar. Yaprak yine savruldu...

Üstelik de bu sefer savuran dostuydu......!!!

Rüzgar İle Yaprak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar

Rüzgar

Devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına; Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibete, Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete, Muutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekete, yerden toz ve tohrak kaldıran rüzgar savaşa, Yel ve hafif rüzgar nezle ve baş ağrısı gibi yaygın...
  2. Rüzgara Kapılmış Bir Yaprak Gibi

Rüzgara Kapılmış Bir Yaprak Gibi

Esip giden zamanın kollarında savrulan yapraklar geride kalanlara hüzünle bakar.Ama rüzgâra tutunup yeni umutlara yelken açar. Dallar bir vardır, bir yoktur aslında.Ve rüzgâra umut bağlayan başka yapraklarla kucaklaşır. Birine bağlanır ve rüzgârdan destek alır sadece.Rüzgârın ona ne getireceğini bilmeden. Sevgi gibi, aşk gibi duygularla koptuğu daldan yere düşene kadar dans eder o yaprakla....
  3. Funda yaprağı ile zayıflayın

Funda yaprağı ile zayıflayın

şifalı bitkiler funda yaprağı funda yapraginin resmi yaprağı resmi yaprağının yapragi Funda yaprağı ile fazla kilolara son verebilirsinz önemli olan bu bitkiyi doğru ve bilinçli bir şekilde kullanmanız Bitkisel yöntemlerle kilo vermeyi düşünenler için bu yöntemle ilgili şimdi gerekli bilgilere geçiyorum Funda yaprağı, iyi bir böbrek çalıştırıcıdır ve idrar söktürür. Piyasada satılan pek çok...
  4. Nostaljik telefonlar ile evlerde nostalji rüzgarı

Nostaljik telefonlar ile evlerde nostalji rüzgarı

Ahizeli telefonlar Eski telefon modelleri Arkadaşım yeni evlendi. Onun evinde görmüştüm ahizeli nostaljik telefonu. Gerçekten şık duruyordu. Özellikle counrty tarzı ve avangard mobilya ile döşenmiş evlere çok yakışır. İşte buyrun meleklerim nostaljik telefon modelleri;
  5. Modern tv üniteleri ile gelen değişim rüzgarı

Modern tv üniteleri ile gelen değişim rüzgarı

Sehpalar oda dekoratifliklerinde kurtarıcılarımızdır. Her sezon farklı renk alternatifleri ile karşımıza çıkansehpa modelleri yeni sezongörünümlerinde yanda kullanılabilen modelleri ile gözler önüne çıkmaktadır. Bu sene sehpa modelimi değiştirmek istiyorum diyenler için bir alternatif olacak olanyan sehpa modellerioturma odası, misafir odası, salonlar, yemek odaları, çocuk ya da genç odaları...

Sayfayı Paylaş