gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Rüzgar - Kördüğüm (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kördüğüm akor rüzgar kördüğüm akor sen yine vurdun kıyılarıma Kördüğüm
    Bm Am
    Sen yine vurdun kıyılarıma
    C Bm
    En uykusuz sabahlarıma
    Bm Am
    Sil gözyaşlarını ağlama
    C Bm
    Yüreğim dayanmaz acılarına

C Bm
    Bir yanım yokki bedenimde
    C Bm
    Hapsolup kaldı düşlerine

Am
    Sen yalnızlığımdaki
    Em
    Çözülmeyen kördüğüm
    D
    Sen benim ölümümsün

Am
    Sen düştüğüm girdapsın
    Em
    Bir değil bin kez öldüğüm
    D C Bm
    Bin kez daha da ölürüm

Rüzgar - Kördüğüm (akor) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları

GüLay - CaddeLerde Rüzgar (akor) gitar notaları

caddelerde rüzgar akor caddelerde rüzgar tab akor notaları gitar notaları gitar Am Caddelerde rüzgar aklımda aşk var Dm Gece yarısında eski yağmurlar Am Şarkı söylüyorlar sessiz usulca E Am Özlediğim şimdi çok uzaklarda Am Deli dolu günler hayat güzeldi Dm Kahkahalarıyla günler geçerdi Am Ellerim uzanmaz dokunamam ki E Am Özlediğim şimdi çok uzaklarda Dm O da özlüyormuş benim bir tanem...
  2. Rüzgar - Yağmurlar (akor)

Rüzgar - Yağmurlar (akor)

Yağmurlar Em G D Seni yağmurlara bıraktım onlar ıslatsın Em G D Bundan sonra tenini güneş ısıtsın C D Em Saçlarını yıldızlar okşasın G D C Em Ben gidiyorum senden çok uzaklara G D C Em Ölümler kadar sessiz yalnızlığa G D C Em Bir Adım ötede sonsuzluğa G D C Em Herşey için artık geç gelemem sana Em G D Dokun mavi denizlerde beni bulursun Em G D Belki yattığın düşte çıkarım sana C D Em...
  3. Rüzgar - Sağanak (akor)

Rüzgar - Sağanak (akor)

Sağanak Am Dm Kalbimin ortasında bir yerde G C Gözlerin bir yara açmıştı F Dm Gittikçe arttı bende izler E Am Belli sende azaldı Am Dm Yeni baştan düşle G C Hayal olsa bile F Dm Seviyormuş gibi E Am Görünme böyle Am Dm Mevsimler değişti kış oldu G C Belliki kalbin burda dondu F Dm Sonbahar döküldü yapraklar E Am Sağanağa döndü yağmurlar
  4. Rüzgar - ßir Parça Sen (akor)

Rüzgar - ßir Parça Sen (akor)

akorlu parcalar basit akorlu parçalar kolay parçalar en kolay akor parçaları tablı Em F Artık yamanacak hiçbir yer kalmadı Dm F Em Kalbimin heryanı paramparça Em F İncindi ruhum sende kapılar kapandı Dm F Em Gidecek başka biryer kalmadı Dm Am Sensizlik neler aldı benden neler çaldı G Am Birbilsen nasıldı Dm Am Gözlerimi açtım uyandım yanımda sandım G Am Oysa hep yanıldım Em F Sadece bir...
  5. Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR

Teoman - Sonbahar Rüzgarları - AKOR

sonbahar rüzgarları akor teoman sonbahar rüzgarları akor teoman tab tab Giriş: E-Esus4 Am Düşen bir yaprak görürsen G F E Esus4 E Beni hatırla demiştin Dm Biliyorsun seni ben G E-Esus4 Sonbaharda sevmiştim Dm Her sonbahar gelişinde G C Düşen sarı yapraklarda F...

Sayfayı Paylaş