gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rüzgar Uçurum şarkısı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rüzgar Uçurum şarkısı sözü istiyorum biri duysun sesimii

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rüzgar Uçurum şarkı sözleri
    Artık yamanacak hiçbir yer kalmadı
    Kalbimin her yanı paramparça
    İncindi ruhum sende kapılar kapandı
    Gidecek başka bir yer kalmadı
    Sensizlik neler aldı benden neler çaldı
    bir bilsen nasıldı
    Gözlerimi açtım uyandım yanımda sandım
    Oysa hep yanıldım
    Sadece bir parça sen istedim
    İçinde bir parça da ben olayım
    Gözlerin uçurum aç düşeyim
    Uçsuzum bucaksızım sensizim
    Son çığlık gibi sessizim
    Mecalsizim, takatsizim

Rüzgar Uçurum şarkısı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uçurum

uçurum

Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Kötü ve acı haberler alabileceğinizi işaret eder. Uçuruma düştüğünü görmek, evliliğinizin kötüye gideceğine yorumlanır. Sorun, güç iş, felaket, büyük bir beladır.Rüyada bir uçurum kenarinda oldugunu görmek büyük bir tehlike içinde bulunduguna delalet eder. Uçurumdan düstügünü...
  2. Sivas'ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu...

Sivas'ta şiddetli rüzgar çatıları uçurdu...

Sivas'ta akşam üzeri çıkan şiddetli rüzgar, evlerin çatısını uçurdu. Akşam üzeri etkili olan şiddetli rüzgar nedeni ile Çarşıbaşı Mahallesi Hikmetışık Caddesi üzerindeki bir apartmanın çatısı uçtu. Olay yerine hemen itfaiye ekipleri sevk edildi. Çatının uç kısmında kalan sac ve tahta parçalarını kaldırmak için olay yerine gelen itfaiye ekiplerinin kullandığı merdiven, elektrik hatlarına...
  3. Göksel Rüzgar Şarkısı Sözleri

Göksel Rüzgar Şarkısı Sözleri

rüzgar şarkı sözü göksel rüzgar rüzgar şarkı sözü göksel Pop dünyasının başarılı isimlerinden Göksel 'in Rüzgar adlı parçasının sözlerini siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için yayınlıyoruz melekler :) Ümitsizce aşığım Uyusam uyansam geçse sabaha Çaresizce beklerim Dünyanın gözyaşını akıttım ona Rüzgar okşa onun saçlarını Benim yerime fısılda kulağına sevdiğimi Rüzgar dolaş onun...
  4. Caddelerde Rüzgar şarkısı Melodika Notaları

Caddelerde Rüzgar şarkısı Melodika Notaları

Caddelerde Rüzgar Notaları Melodika Caddelerde Rüzgar şarkısı Melodika Notaları Merhaba Sevgili Melek'ler, Nilüferin seslendirdiği ve benimde çok sevdiğim bir şarkı olan Caddelerde rüzgar aklımda aşk var adlı şarkısının Melodika Notalarını sizlerle paylaşıyoruz. mi-mi-mi-mi-fa-mi mi-mi-mi-fa-mi re-re-re-re-mi-re re-re-re-mi-re do-do-do-do-re-do do-do-do-re-do si-si-si-si-do-si...
  5. Rüzgar Sevdin mi şarkısı sözü

Rüzgar Sevdin mi şarkısı sözü

Rüzgar Sevdin mi şarkısı sözü konusunu açın bayılıyorum bu şaRKIYA

Sayfayı Paylaş