gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Rüzgara Kapılmış Bir Yaprak Gibi

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Esip giden zamanın kollarında savrulan yapraklar geride kalanlara hüzünle bakar.Ama rüzgâra tutunup yeni umutlara yelken açar. Dallar bir vardır, bir yoktur aslında.Ve rüzgâra umut bağlayan başka yapraklarla kucaklaşır. Birine bağlanır ve rüzgârdan destek alır sadece.Rüzgârın ona ne getireceğini bilmeden. Sevgi gibi, aşk gibi duygularla koptuğu daldan yere düşene kadar dans eder o yaprakla. Zaman sevdayı bitirene kadar. Zamana tutunur, rüzgâra tutunur. Ve bir an gelip kendini yerde bulur. Aşıklar unutur, dünya unutur yaprakların aşkını.
    Bir bu sevdayı koynunda büyüten rüzgâr unutmaz…
    Ve yaprak rüzgâra fısıldar aşkının masalını…
    Araya ayrılık girdi mi sevdalının rüzgârı çağırması bundandır ki,
    bir tek onları bir araya getirdiği gibi ayıran rüzgâr yardım eder sevdalıya…
    Benim sevdam, varlığımın anlamı olan, fark etmesen de uzaklığına ve tüm zorluğuna rağmen rüzgâra tutunmaya çalışan bir yapraktır aşkım…
    Yokluğundan bile anlamlar türettiğim, anlamsıza bile anlam katan sen;
    unutsan da, unutulsan da, unutulmuş zindanına hapsettiğin kalbim adını fısıldar.
    Ağzımdan çıkan her nefes rüzgâra kapılıp sana eser.

Bir rüzgâr bilir bunu, bir de sevenler. Bir eski masaldır şimdi, kulaktan kulağa fısıldanır sevdalılar arasında:
    ”Ayrılıktan korkma sevgilim, beni özlersen rüzgâra dön ve adımı fısılda. Sesin bana geldiği gibi o rüzgâr sesimi getirecektir sana”

alıntı

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Rüzgara Kapılmış Bir Yaprak Gibi
    yhaa süper olmuş emeğien yüreğine sağlıkk canım benimmmm

Benim sevdam, varlığımın anlamı olan, fark etmesen de uzaklığına ve tüm zorluğuna rağmen rüzgâra tutunmaya çalışan bir yapraktır aşkım…

3. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

canım sarı şekerım benım...

4. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Çok güzel. Bayıldım. Eline yüreğine sağlık bitanem....

Rüzgara Kapılmış Bir Yaprak Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar İle Yaprak

Rüzgar İle Yaprak

Rüzgâr ile yaprak dost oldular. Artik rüzgâr savurmuyordu yapragi. -''Söyle dostum, nereye istersen oraya götüreyim seni" dedi rüzgâr yapraga. Yaprak düsündü tasindi, aklina hiçbir sey gelmedi. Tekrar sordu rüzgâr: - Hadi söyle seni istedigin yere tasiyayim. Tekrar düsündü yaprak , aklina yine bir sey gelmedi... - ''Bilmiyorum rüzgâr kardes, aklima hiçbir sey gelmiyor. Sen...
  2. Kayahan - Rüzgar Gibi Geçti

Kayahan - Rüzgar Gibi Geçti

Rüzgar gibi geçti bu ömrüm Hep yanlışa düştü bu gönlüm Hep aldandım hep ben yandım Ah bir gülebilsem Yıllar yılı hüsranları gömdüm içime Rüzgar gibi geçti yazık yandı bir ömür Çal çal çingene Seller gibi gözyaşlarım aksın geceye Çal çal çingene Yıllar yılı hüsranları gömdüm içime
  3. Deniz Seki - Rüzgar Gibi Geçtin

Deniz Seki - Rüzgar Gibi Geçtin

deniz seki rüya gibi deniz seki rüya gibi geldin geldi rüzgar geçti Ben dün gece bir rüyada Yaşıyordum sanki Dans ettim kollarında Genç kızlar dolandı Sağında solunda Sense beni seçtin Cennete döndü dünyam Rüya gibi geldin Rüzgar gibi geçtin Dertlerim silindi seninle Şarkılar söylendi Yıldızlar dansetti Mehtap bizi seyretti Ben dün geceyi özledim Rüzgarın sesini, senin gelişini Başka bir...

Sayfayı Paylaş