gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Rüzgarın Oğlu

Konu, 'Komik Resimler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 6 Mart 2009
  2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Rüzgarın Oğlu
    :haha:güzelllllmişşş

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

teşekkürler :D

4. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

güzeldi gercektennn

Rüzgarın Oğlu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rüzgar

Rüzgar

Devlet başkanına, onun ülkesine, ordunun kurmay heyetine ve diğer birimlerine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına; Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibete, Güneydoğudan esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmete, bolluk ve berekete, Muutedil olarak esen rüzgar hayır ve berekete, yerden toz ve tohrak kaldıran rüzgar savaşa, Yel ve hafif rüzgar nezle ve baş ağrısı gibi yaygın...
  2. Göktan - Rüzgarlar

Göktan - Rüzgarlar

Gece geçer yıldızlardan Vazgeçer yağmur topraklardan Ben vazgeçmem ne senden ne hayattan Sensiz nefret ettim bu diyardan(2) Saçımı savurdu rüzgarlar anlattılar seni Ağlattılar, buralarda sensiz olmak varmış İçimi kavurdu rüzgarlar anlattılar seni Üzülme, bu günler geçer O güzel gözlerinden öperim canım bekle beni Aşk ile büyüt ümitleri Mektuplar gönder bana anlat bizim sahilleri Aşk ile...
  3. gothic rüzgarı

gothic rüzgarı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Nostalji rüzgarı

Nostalji rüzgarı

hülya avşar nostalji resimleri hülya avşar nostalji resimler resim müjde ar Vay be dedirtecek işte nostalji rüzgarına başlıyorum gerçektende şu resimlere şöyle bir baktığımızda hey gidi günler heyy diyesi geliyor insanın Hülya Avşar'ın tam çıtır olduğu zamanlar:D Hala kulaklarımızda yer eden şu meşhur reklam mintaxla a canım mintaxla:D Ekranların meşhur kara şimşeği:D Bu dizi...
  5. Tropikal Rüzgarlar

Tropikal Rüzgarlar

tropikal deniz rüzgarları tropikal rüzgarlar, nedir, nelerdir, çeşitleri, nerelerde görülür, özellikleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Tropikal rüzgarlar ve özellikleri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Yüksek basınç (antisiklon) alanlarından alçak basınç (siklon) alanlarına doğru olan yatay hava akımlarına rüzgâr denir. Rüzgârın...

Sayfayı Paylaş