gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Rüzgarsız Demler

Konu, 'Çöplük' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Rüzgarsız Demler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yokluğunun Son Deminde

Yokluğunun Son Deminde

Yüreğindeydim yüreğimin yangınıyla. Hayatımın son demindeyim belki son haykırışlarımla.. İçimdeki tarifsiz acıyı anlatma mümkün değil. Sensizliği sana anlatmak, imkansız… Derin bir nefes alıyorum,kalbim yaşlandığını anlıyorum. Aslında sensiz hayatımda bile her şeyin sen olduğunu anlıyorum. Yemek yesem aklımda sen,uyusam,yürüsem… Yağmurda bile sen varsın. Hayatımın her deminde, bedenimin her...
  2. Gülün kalbidir Sen’in yüreğin. Gülün kendisidir her dem açılan.

Gülün kalbidir Sen’in yüreğin. Gülün kendisidir her dem açılan.

gönülden her dem gönülde her dem gönülden herdem gönülde herdem Gülün kalbidir Sen’in yüreğin. Gülün kendisidir her dem açılan. Gül kokar Sen’in nefesin. Sesin fısıltısı, sözün gülün ruhudur. Gül yağıdır Sen’in terin. Gül toprağıdır Sen’in yerin, Ey Gül!.. İçimde tarifi imkansız duygular var… Gönlümün Sultanı, Gül Yüzlü Sevgili’nin hatırına dökmek istiyorum içimi. Dert ortağım kelimeler, en...
  3. Nev - Dem - AKOR

Nev - Dem - AKOR

dem akor nev dem akor Gm Fm Gm Öyle bir dem ki ruhum Gm Fm Hiç olayım derken meğer Fm Hep olmuşum Cm Fm Kelam edip,dertleşip nağmelerle G# Cm Sana da sebep olmuşum Fm G# OOOOOfff... Gm Bu dem Gm Fm Gm Var git sor halin nedir? Gm Fm Ben olayım derken meğer Fm Sen olmuşum Cm Fm Derdi...

Sayfayı Paylaş