gebe
  1. MeLzö

MeLzö Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

S.a BaLLar

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında MeLzö tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben Özlem yaşım 27 bursadan aranıza katılıyorum cok sıcak bır rastlantı sonucu buldum burayı cokta sevindim umarım seversiniz beni umarım dertlerimize ortak oluruz... :busted_blue::busted_blue:

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: S.a BaLLar
    Tabiki severiz canim ne demek, hosgeldin aramiza, güzel vakit gecirmen dilegiyle...

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Aramıza hoşgeldin, keyifli forumlar dilerim.

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

hoşgeldin özlem Bursa'ya sevgiler aramızda keyifli forumlar dilerim:)

S.a BaLLar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baldır

Baldır

Rüyada baldir görmek, insanin ömür ve geçiminde güvenip inandigi ve dayandigi yerdir. Baldirinin demirden yapilmis oldugunu görmek, ömrünün uzun olacagina; sirçadan yapildigini görmek ecelinin yakin bulunduguna; bir erkek bir ka-dinin baldirini görüp, onu tanimis olsa, çok yakin birisi ile veya ta-nidigi bir kadin ile evlenecegine delalet eder.
  2. S.A

S.A

Merhaba arkadaşlar.. Ben ebrar.. Ankara da yaşıyorum.... Bu siteyi kendim buldum ve üye oldum tavsiye üzerine değil....
  3. .....s.a...kardeşler....

.....s.a...kardeşler....

selamınaleyküm... ben geldim.. ankarada yaşıyorum.. bu siteyi rastgele buldum... baktım kafa bi yer üye oldum.. .........
  4. s.a bayanlar

s.a bayanlar

:Laie_23:ben yeni üyeyim selam
  5. s.a

s.a

dün gece rüyamda güya annemlerin eski evine tasındığımı görüyorum harabe ve oldukça büyük bir ev her tarafta toz duuman uçuşuyor arada bir eşimi görüyorum oğlumu göremiyorum ve çok fazla fareler vardı rüyamda öldürüyoruz yine çoğalıyor ve benim ve kardeslerimin eskü ve çocukluk kıyafetlerini gördüm bir odadada daha bebekken ölen hiç görmedm abimi yine ölü bir sekilde yatakta yatıgını gördm bi...

Sayfayı Paylaş