gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

s.a

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

dün gece rüyamda güya annemlerin eski evine tasındığımı görüyorum harabe ve oldukça büyük bir ev her tarafta toz duuman uçuşuyor arada bir eşimi görüyorum oğlumu göremiyorum ve çok fazla fareler vardı rüyamda öldürüyoruz yine çoğalıyor ve benim ve kardeslerimin eskü ve çocukluk kıyafetlerini gördüm bir odadada daha bebekken ölen hiç görmedm abimi yine ölü bir sekilde yatakta yatıgını gördm bi ara evde dalasırken kendimi dısarda buldum çok karanlıktı ve bir kaç adam saldırmaya basladı orda uyandım biraz uzun oldu ama etkisinde kaldıgım için bilen birinden anlamını duymak istedim

2. pembemor

pembemor Forum Okuru

rüya tabirleri kısmına açmalı idiniz konuyu yanlış yere açtınız.

s.a konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hz. Zülkarneyn (s.a.)

Hz. Zülkarneyn (s.a.)

Hz. Zülkarneyn'in peygamber mi, veli mi oldugu tam belli degildir. Kur'an-i Kerim'de doguya ve batiya düzenledigi seferleri zikr edilmistir. Asil isminin Iskender olup düzenledigi seferlerden dolayi Iskender-i Zükarneyn nâmiyla anilmistir . Kur'an-i Kerim'de : « (Resulüm!) Sana Zülkarneyn hakkinda soru sorarlar. De ki: Size ondan bir hatira okuyacagim » buyurulmustur. Âyette deginilen konu,...
  2. S.a BaLLar

S.a BaLLar

Merhaba ben Özlem yaşım 27 bursadan aranıza katılıyorum cok sıcak bır rastlantı sonucu buldum burayı cokta sevindim umarım seversiniz beni umarım dertlerimize ortak oluruz... :busted_blue::busted_blue:
  3. S.A

S.A

Merhaba arkadaşlar.. Ben ebrar.. Ankara da yaşıyorum.... Bu siteyi kendim buldum ve üye oldum tavsiye üzerine değil....
  4. .....s.a...kardeşler....

.....s.a...kardeşler....

selamınaleyküm... ben geldim.. ankarada yaşıyorum.. bu siteyi rastgele buldum... baktım kafa bi yer üye oldum.. .........
  5. s.a bayanlar

s.a bayanlar

:Laie_23:ben yeni üyeyim selam

Sayfayı Paylaş