gebe
  1. zelihaseyma

zelihaseyma Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8

...s E V G İ ...

Konu, 'Çöplük' kısmında zelihaseyma tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

...s E V G İ ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İ M A N D A N  İ H S A N A T A S A V V U F

İ M A N D A N İ H S A N A T A S A V V U F

Güneşe ve kuşluk vaktindeki aydınlığına, güneşi takip ettiğinde aya, onu açığa çıkarttığında gündüze, onu örttüğünde geceye, gökyüzüne ve onu bina edene, yere ve onu yapıp döşeyene, nefse ve ona birtakım kabiliyetler verip de iyilik ve kötülüklerini ilham edene yemin ederim ki, nefsini kötülüklerden arındıran kurtuluşa ermiş, onu kötülüklere gömen de ziyan etmiştir." Şems Süresi 1-10....
  2. . . . S e N i _ S e V i Y o R u M . . .

. . . S e N i _ S e V i Y o R u M . . .

SEVDA MEVSİMİ Dün gece sabaha kadar ağladım O eski günleri nasıl aradım Seni ölesiye severken canım Böylemi geçecek sevda mevsimi Seni ölesiye severken canım Sensiz mi bitecek sevda mevsimi Kavuşuruz diye avunurum ben Sensizlik çok zormuş yanıyorum ben İçimi ince bir sızı kavurur Sensiz mi bitecek sevda mevsimi İçimi ince bir sızı kavurur Böylemi geçecek sevda mevsimi...
  3. ^s*e*r*s*e*r*i*n*i*m^

^s*e*r*s*e*r*i*n*i*m^

slm ben kaan tüm arkadaşlara iii paylaşımlar dilerim
  4. ..:: B i t k i s e l  f o r m ü l l e r ::..

..:: B i t k i s e l f o r m ü l l e r ::..

..:: B İ T K İ S E L F O R M Ü L L E R ::.. Bağışıklık Sistemini Kuvvetlendirmek İçin Çay - 1 Bardak ıhlamur ya da adaçayı - 1 çay kaşığı zencefil - 1 Çay kaşığı zerdeçal - 1 Çubuk tarçın - 1 Çay kaşığı ekinezya - 1 Çay kaşığı havlucan - 1 Çorba kaşığı bal - ½ Limon suyu Tüm malzemeleri 3 dk kaynatın, 3 dk bekleyin, bardağa aldıktan sonra 1 çorba kaşığı bal koyun ve limon...

Sayfayı Paylaş