S.Modumuz HAYAL'e Büyük Geçmiş Olsun

tatlım gec ögrendim sanırım ama üzgünüm bitanem çook geçmiş olsun canım allah saglık versin yine bebiş verir insallah sen iyi ol hep yanındayız :asskim:

canım benim tekrar tekrar geçmiş olsun unutma konuştuğumuz gibi inancın seni güçlendirecektir kendini üzme oldumuuuuu :kiss:
demesi kolay gibi görünsede biliyorum aslında hiç kolay değil canım:)

çok geçmiş olsun hayalcim, dilerim ki en kısa zamanda ALLAH sana daha iyi bir şekilde nasip edecektir. En kısa zamanda iyileşmen dileğiyle, acil şifalar dilerim.....

bebek,melek olmuş uçmuş.

size sağlıklı çocuklar vermesi ve onlarla mutlu bir ömür geçirmeniz için Allah 'a dua edeceğim.

geçmiş olsun

canım benim güzel arkadaşın acını çok iyi anlıyorum sende biliyosun zaten herşeyin hayırlısı daha hazır değilmiş meleğimiz hazır olunca gelecek inşallah seni çokkk seviyorum canım arkadaşım ................

tekrar gecmişolsun ALLAH bida yasatmasın her serde bi hayır vardır bn buna inanıyorum
üzülme yenineden olur
ayrıca bnm fikrim yat dinlen pc basında cok kalma bidaki hamileliginde
kendine stres yapma bişeyi

Saolun güzel meleklerim çok teşekkür ediyorum.Dualarınız ve güzel dilekleriniz beni çok mutlu etti.Hepinizi çok seviyorum ve herzamanki gibi Allah'tan hayırlısını diliyorum....

Canım benim gerçekten çok üzüldüm :18: Allah daha büyük acılar vermesin daha. Her işte vardır bi hayır daha gençsin ve çok güzel günlerin var önünde. Çok fazla üzülme olur mu? Hepimiz senin yanındayız :kiss:

Geri