gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

S&P'de Türkiye'nin Görünümü Negatif

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Uluslararası kredi dercelendirme kuruluşu Standart&Poor's (S&P), Türkiye´nin görünümünü negatif olarak değiştirdi ancak kredi notlarını teyit etti. Dün gece gelen S&P haberiş ile birlikte dolar kuru yurtdışı işlemlerde YTL karşısında 1.68'e kadar yükseldi. Ancak sonrasından uluslararası piyasalardaki olumlu havanın etkisiyle dolar yeniden 1.63 YTL'ye geriledi.
    Dolar bugün bankalararası piyasada da sahab saatlerinde 1.62-1.63 YTL aralığında hareket ediyor.

Türkiye'nin görünümünü indiren S&P, buna gerekçe olarak dış finansman imkanlarının zorlaşmasını gösterdi. Kuruluş bununla birlikte 2009 yılında Türkiye'nin cari açığında ise düşüş beklendiğini duyurdu. Buna rağmen 2009 yılında dış finansman ihtiyacının cari işlemler açığının yüzde 1402ı seviyesinde olacağı, bunun ise gelişmekte olan ülkeler arasındaki en yüksek oranlardan biri olduğu ifade edildi.

hurriyet.com

S&P'de Türkiye'nin Görünümü Negatif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sini

Sini

Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir. Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
  2. :S

:S

:küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım...
  3. negatif mi?

negatif mi?

mrb. bugün transferimin 8 günü idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. erkenmi yaptım acaba..
  4. Türkiye'nin En Güzel Yaylaları...Muhteşem Görüntüler...

Türkiye'nin En Güzel Yaylaları...Muhteşem Görüntüler...

Türkiyenin Yaylaları Türkiyenin En Güzel Yaylaları Buralarda kim yaşamak istemez ki..Resimlerine bile bakmak insanın içi huzurla doluyor...Ahhh şimdi oralarda olmak vardı demek geçiyor içinizden..Türkiyemizin her bir yanı cennet gibi maaşallah...Türkiyemizin en güzel bölgelerini de görmek için tıklayın... Ayder Yaylası 1987`de Doğu Karadeniz`in ilk turizm merkezi ilan edilen Ayder...
  5. test negatif

test negatif

slm kızlar bugün adetim geçeli 3 gün oldu ama hala tık yok dün akşam dayanamadım idrar testi yaptım negatif.hiç adet olucam gibide gelmiyor,arada adet sancısı giriyor çok hafif 2dk sonra geçiyor,böyle test negatif lupta sonrada pozitf olan varmı,yardım edin nolur kafayı yemek üzereyim millet 1 hafta önceden öğreniyor biz bekle dur:(((

Sayfayı Paylaş