gebe
  1. melikee

melikee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

:S

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında melikee tarafından paylaşıldı.

• :küstüm:ablamın japon balıgını dolabın dondurucu kısmına koymustum sonra kuyrugu yapıstı ölmesın dıye ordan cıkarttım bıcakla bu sefer kuyruk dolapta kaldı koptu sonra akvaryuma koydum balıgı kuyruksuz duruyordu ablam gördu ne oldu buna dedı bılmıyorum kuyruk dökuyomus bunlar bazen dedım bu arada buzdolabına bıcakla zarar vermısım dolap bozuldu anneme de solemedım ablama da solemedım balıkcagız bı sure yasadı sona...(allah rahmeteylesın):(itiraf dolabıda ben bozdum balıgıda ben...
    • bizim komsulara sevmedıgım kız gelmıs bende kapılarınn onunden gecerken ayakkabısını gordum kızın ayakkabsını bahcenn birine ben fırlattım arıyolardı
    • bi itiraf daha kendı paramla biriktırdgım altınımı ben sattım cunku okulda voleybolda kızın gozlugunu kırdım kız tehdıt ettı benı bende altını bozdurup paranın hepsını kıza verdım anneme kaybettım dedım:küstüm:
    • babama asıgım buda bi ıtıraf..annemden kıskanıyordum
    • okula gec kaldıgımda sabah 3 ders bos anne deyıp uyuyordm halada uyuyrm buda bır ıtıraf annem bılse..

2. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
:S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sini

Sini

Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir. Yakında evleneceğinize işaret eder. Sini almak ev içinde, eşinizle bazı problemler yaşayacaksınız demektir.
  2. Ulyo-s

Ulyo-s

ulyo s Tipi Bar & Club - Adresi Caddebostan sahilyolu / Mcdonalds yanı 146 / 1 - Bölge Kadıköy - Şehir İstanbul - Telefon (0216) 302 35 71 - Fax - E-mail - Web http://www.ulyo-s.com/ Tasarımı, ışık ve ses tesisatıyla eksiksiz bir gece klübü. Resident'lığını ALİ KURU' nun yaptığı mekanda house, funk, disko'dan minimal'e geniş bir yelpazede müzik...
  3. Sini Köftesi

Sini Köftesi

MALZEMELER Yarım kg yağsız çiğ köftelik kıyma 750 gram ince bulgur 1 adet soğan, 1 çay kaşığı tuz 1 çay kaşığı kırmızı biber 1 tatlı kaşığı margarin İçine: 750 gram yağsız kıyma, 1 adet soğan, 300 gram ceviz 2 çorba kaşığı tereyağı 2 çay kaşığı karabiber 1 tatlı kaşığı tuz 2 çay kaşığı tarçın 3 çay kaşığı kırmızı biber Yarım demet maydanoz HAZIRLANIŞI Çiğ köfte yapar gibi, kıymayı, ince...

Sayfayı Paylaş