gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

saaatin yanında İSMİNİZ olsun

Konu, 'Teknik Destek' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Öncelikle Denetim Masasını açıyorsunuz. Sonra Bölgesel Ayarları tıklayıp Saat bölümününe giriyorsunuz. Saat biçiminin yanında SS:dd:nn diye birşey vardır. Bunlar hepimizin bildigi gibi saat, dakika ve saniyenin kısaltılmışlarıdır. Bunların yanına 'İsminiz' şeklin yazıyorsunuz " ' " dahil olmak

üzere. Yani şu şekilde olacak

Örn. SS:dd:ss meleklermekani.com İsterseniz SS:dd:nn nın sol tarafınada yazabilirsiniz. Hepsi bu kadar

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
saaatin yanında İSMİNİZ olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaşlar ismim değişti haberiniz olsun

arkadaşlar ismim değişti haberiniz olsun

artık yuhalzey değil: bu siteyi ve sizleri çok sevdim bu yüzden bana ismimle hitap etmenizi istedim sağolsunlar bu isteğimi kırmadılar adım zeynep çok yakınlarım bana zeynoş der sizlede öyle olduk kısa zamanda yani ben öyle gördüm hepinize teşekkürler M.M. BİR NUMARA.:party:
  2. isminiz gülen suratlarda olsun

isminiz gülen suratlarda olsun

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ismine YANINA YAKIŞAN CÜMLE!

ismine YANINA YAKIŞAN CÜMLE!

Seni bu günlerde çok düşünüyorum. Dünde dinlemedi beni göz yaşlarım,süzüldüler teker teker Dün ilk defa ağladım biliyor musun? Hep seni istedim İsmini sayıkladım tabi isminin yanına yakışan o cümleyle. Yalnız arkadaşlarım yadırgadı bu durumu Şaşırdılar beklemiyorlardı benden Anlattım onlara her şeyi, Daha ne istiyorsun? Dediler, Birbirinizi "seviyorsunuz" Ama...
  4. windows saatinin yanına ismini yaz

windows saatinin yanına ismini yaz

windows 7 saate isim yazma windows 7 saatin yanına isim yazma de saatin yanına yazmak icin ideal forum win Başlat > Denetim Masası> Tarih SaaT,Dil ve Bölgesel Seçenekler > Bölge ve dil seçenekleri ne tıklayın ve ordaki Türkçe yazısının yanındaki özelleştir e tıklayın, daha sonra ise; Saat > Saat biçimi ' ne tıkladıktan sonra örneğin; ss:dd yazısının hemen yanına yazmak istediğiniz...

Sayfayı Paylaş