gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

saat 4:34:D

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

saat 5'e geliyo bn gözlerim cin gibi:Dsitede fink atıyom:Dsiteyi talan ettim diyebilirim hatta suanda sitede tek online sahıs benim:D:D kendimi yanlız hissetmedim deil:Dve son sigaramı yarılamıs durumdayım kıractan bulamazsın dinliyorum:D:Doff sigarasız ne halt etcen yat zıbar artık diyom ama uykum yok:((( off simdi memlekette olmak vardı balkonda yıldızların altında göl kenarında kurbagalar vırak yapıyo cimenlerin arasında cır cır böcekleri radyoda yıldızların altında calıyo:D:D off uleynn offf:D:D:D

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: saat 4:34:D
    sekerim gece kuşum :laugh: ne yapıyon o saatte kıssss buralarda yapayalnız bilmem kacıncı uykumdaydım ben ozaman bayagı efkarlanmışşın cır cır böcekleri falan :laugh::laugh:

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

nabbıyım gıı uykum yoktu:zuha: ninni de sölemediniz:D:D

4. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

yok yokkk kısım sen kesin yemişn kafayı ben o saatttee 4. rüyamı göryordum kaynanamı görüyordumm:S:S:temizlik yaptırıyordu banaa:S:S:Sneyseee sitede geceleri bekçi aranıyordu tam senlikkkk:D:D:haha:mc adminle bir görüş dolgun maaş + internet faturasına ödüyor:haha:

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kulaga hos geliyo:D:D

saat 4:34:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadınlar günde 4 saat tv karşısında!

kadınlar günde 4 saat tv karşısında!

Televizyonun kadınların gündelik yaşamlarına etkisi üzerine yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar günde ortalama 4 saat 42 dakikalarını televizyon karşısında geçiriyor. Kadınların yarıdan fazlası, ev işleri, gezme, alışveriş ve uyku saatlerini de izleyecekleri televizyon programlarına göre düzenliyor. Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Sosyoloji Ana Bilim Dalı'nda...
  2. 3 - 4 yaş çocuğu kaç saat uyumalı

3 - 4 yaş çocuğu kaç saat uyumalı

3-4 yaşlarında bir erkek çocuğum var ama sanki bana az uyuyor gibi geldi ya melekler. Çocuğunuz varsa bana anlatabilir misiniz günde kaç saat uyumalı bu yaştaki çocuklar ?
  3. 4+4+4 Yeni Sistemde Ders İsimleri ve Ders Saatleri Çizelgesi Burada Melekler

4+4+4 Yeni Sistemde Ders İsimleri ve Ders Saatleri Çizelgesi Burada Melekler

4+4+4 ders programı çizelgesi 4+4+4 ders saatları çizelgesi Sevgili melekler, bildiğiniz gibi 17 Eylül sabahı ders zilinin çalmasıyla birlikte eğitim sisteminde 4+4+4 programına geçilecek. MEB bu konuyla ilgili olarak 4+4+4 ders saatları çizelgesi yayınladı. Lafı fazla uzatmadan 4+4+4 ders programı çizelgesi ile sizleri başbaşa bırakıyoruz...
  4. Bakın Kıyamet Saat Kaçta Kopacakmış :D

Bakın Kıyamet Saat Kaçta Kopacakmış :D

Bu konu; kıyamet saat kaçta kopacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler :D:D Hani yarın 21 Aralık ya, hani dünyada iki köy hariç her yer yerle bir olacak ya :D:D Eee bunun bir de saati olmalı öyle değil mi ? İşte muhteşem maya kehanetleri gereğince kıyametin kopacağı saat. Ayağınızı denk alın, bizden söylemesi :D:D Son günlerde gittikçe yükselen Kıyamet...

Sayfayı Paylaş