gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Saat: Hoşça/kal'dı../..ben kalamadım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

. . .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: Hoşça/kal'dı../..ben kalamadım[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]I[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 20:45[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Frekansı değişmedi duygularımın../...Hala aynı şarkıdayım...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]İzmir'de uyandım bu sabah ayrılığa,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]İstanbula bakındım[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sanırım../..memleket sevdası gibi birşeydin sen[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]gitmeye bir türlü fırsat bulamadığım[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]yuvasız kuşların diyarından geldim,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]orda mısınız bayım?[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]gözlerimde martılar bağdaş kurdu[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sanırım uyu(t)malıyım[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]II[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 23:15[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]uykuları uyutup yanıma gelen hayaller biliyorum../...izin ver aşk! filmin sonunu kaçırıyorum...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]uyurgezer bir yalnızlıktayım,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sesiniz kaçtı içime sanırım.../..gözümden mi damıtmalıyım?[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]elleri yağlanmış gibi sözlerinizin,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]lütfen../..müsait bir parmak ucunuzdan kaydırıverin../..sız(ı)lanıyorum..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]çocukluğumun dolambaçlı sokaklarıydı adını koymadığım sevdalarım.[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Kordon'dan almışım galiba bu hırçınlığı,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]bu dikbaşlılık../..memleketimin dağlarından son armağanımız...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]ki../ siz beni anlayamazsınız../..korkarım../..önce[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]bir sokak kenarında gelincik gibi inadına açmaya çalışmalısınız...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]açamadınız değil mi?[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]iyisi mi bir koşu İzmir havası alın[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sustunuz../..iyi misiniz bayım?[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]III[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 01: 30[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]boğuk nefesler vakti../..açmayın kapıları../..ayrılık geçti...[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sende hissettin mi?../..bir martı daha vuruldu bu gece gök/yüzümde..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]şaha kalkan özlemler biliyorum../..bilmezlikten özlüyorum[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]gösterime hiç girmeyecek olan bir kavuşma sahnesi izlediğim,[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]biletleri ben gelmeden tükenen[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]ve salon görevlisinin ısrarla yönelttiği soru kulaklarımda;[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]'biletiniz bayan?'[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]'afedersiniz sevdiğimde kalmış olmalı'../..hemen geliyorum..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]almaya gelmiştim../..hoşça/kal'mış..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]IV[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 02:02[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]ayrılık sonrası aşk, saatleri denk getirmek oyunuydu belki../..tuttum saati../..hadi düşündüğüne kandır beni..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]sende gördün mü..?/..bir ayrılık daha kaydı içime../..aşk tutmuşken dileğimi[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]V[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 03:42[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]yokluğun tuttu nefesimi../..içime kusuyorum seni../..yanına ellerini almayı unutma emi..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]VI[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: 03:55[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]buluşmak üzere ayrılmıştık../..buluşmamalarımızın kimbilir kaçıncı saati[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]içime geldiğin gibi ayarlayacaktım zamanı..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]unutmuşum../..baktığımda saate, hoşçakal'da kalmıştı..[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]

[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]VII[/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]
    [/FONT][FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]Saat: hoşça/kal/dı../..ben kalamadım[/FONT]

Saat: Hoşça/kal'dı../..ben kalamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın - Kalamadım

Yalın - Kalamadım

İçim sızlıyor doğru Ama sana git demekten başka yol mu var Onların doğrularıyla büyürken İçine hayat çekmek değil kolay Sesim çıkmıyor doğru Ama bağırsam kime ne faydası var Bedelli mutluluklar düzeninde Yüreğe güvenmek değil kolay Gerçeğin kenarından hayatın düzenine Bir yol bulup ben akamadım Bugün budur pencere yarın kışla yüzleşince Çok üzgünüm kalamadım
  2. hoşça kal ayak izim

hoşça kal ayak izim

hoşçakal mesajları hoşçakal mesajı ayak izim ayak kal hoşça kal ayak izim serseri sokaklarda hoşça kal kendine bir başka gökyüzü büyüten kardeşim gece feneri hoşça kal çaldığım ıslık söylediğim türkü doludizgin karlarda. hoşça kal annemin yüzü hep beyaz yaşmaklı sırı dökülmüş bir yalnız aynada. hoşça kal dolunayın altında ıhlamur ağaçlarına kazıdığım şey...
  3. ''hoşça''kal...

''hoşça''kal...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. ‘’Hoşgelmiştin’’ kalbime  [Hoşça Çık…]

‘’Hoşgelmiştin’’ kalbime [Hoşça Çık…]

Dilin söylemesede gözlerin ‘’ayrılık’’ diyor … Neyi saklayabildin ki benden bunu saklıyorsun_ ? Hadi gel kendine Dön özüne … Yine seni şaşırtmayacagım yine gidiyorum de … İki yıl önce ‘’Hoşgelmiştin’’ kalbime [Hoşça Çık…] Susman ne ifade ediyor bilmiyorum… Sessizce beni incitmeden gideceginimi zannediyorsun _ ? ‘’Yanılıyorsun ! ‘’ İçimde kopan fırtınaların farkında degilsin …...
  5. Yalın - Kalamadım - AKOR (versiyon 3)

Yalın - Kalamadım - AKOR (versiyon 3)

yalın kalamadım akor C#m(Am) İçim sızlıyor doğru F#m(Dm) Ama sana git demekten başka yol mu var B(G) E(C) Onların doğrularıyla büyürken A(F) G#(E) İçine hayat çekmek değil kolay C#m(Am) Sesim çıkmıyor doğru F#m(Dm) Ama bağırsam kime ne faydası var B(G) E(C) Bedelli mutluluklar düzeninde...

Sayfayı Paylaş