gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

saat parçalarından motorlar

Konu, 'Çöplük' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

saat parçalarından motorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Motor

Motor

Rüyada işleyen bir motor görmek, işlerin düzgün gideceğine, stop etmiş bir motor görmek ise tam tersine işlerin bozulacağına işarettir. Rüyada çalışan bir motor görmek, işlerin güzel olacağına, durmuş bir motor görmek ise işlerin bozulacağına yorumlanır. Rüyasında çalışan bir motor gören, kişinin pek yorulmadan başarıya erişeceğine işaret eder.Rüyada isleyen bir motor görmek, islerin düzgün...
  2. Dizel Motoru

Dizel Motoru

Dizel Motoru, içten yanmalı bir motor tipidir. Daha özel bir tanımla, dizel motor oksijen içeren bir gazın (genellikle bu atmosferik havadır) sıkıştırılarak yüksek basınç ve sıcaklığa ulaşması ve silindir içine püskürtülen yakıtın bu sayede alev alması ve patlaması prensibi ile çalışan bir motordur. Bu yüzden benzinli motorlardan farklı olarak ateşleme için bujiye ve yakıt oksijen karışımını...
  3. saat

saat

Bir saatim var minicik ( iki elin avuçları, içinde bir şey varmış gibi birbirine çapraz olarak birleştirilir ) Kulağıma koyarım ( birleştirilmiş eller kulağa götürülür ) Tik tak'ını duyarım Tik tak, tik tak ( denirken, dinliyormuş gibi yapılır ) Çocuklar dinleme öykünmesi yaparlarken öğretmen şunları söyler ; "Haydi şimdi çocuklar………………oyununa başlayalım." ( bunun üzerine...
  4. Motorine indirim

Motorine indirim

motorin fiyat, fayatları, fiyatları 2011, zam, indirim, haberleri burada arkadaşlar Petrol fiyatları düşünce, ardından motorin fiyatlarıda düştü Melek'lerim. 2011 Ağustoıs ayı motorin inidrimlerinden bahsedeceğiz bu makalemizde sizlere Melek'ler. Yeni Motorin Fiyatları Ağustos 2011 hakkında bilgiler. Motorinin perakende satış fiyatında, bugünden geçerli olmak üzere 7 kuruş indirim...
  5. Motor Yazıları

Motor Yazıları

Motor Yazıları arıyorum ben bana çok güzel motor yazıları yazarsanız çok sevinirim. motorcu elif...

Sayfayı Paylaş