saat ücreti hesaplama hakkında

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında idare tarafından paylaşıldı.

1. idare

idare Forum Okuru

sabah 08:00, akşam 18:00, haftada 5 gün çalışan bir işçinin saat ücreti nasıl hesaplanır? konu ile ilgili farklı uygulamalar var. hangisi neye göre doğrudur?
    örneğin ;

1 - maaş / 30 = günlük ücret
    günlük ücret / 7.5 = saat ücreti } bölen 225

2 - maaş / 30 = günlük ücret
    günlük ücret / 8 = saat ücreti } bölen 240

3 - maaş / 30 = günlük ücret
    günlük ücret / 9 = saat ücreti } bölen 270

saat ücreti hesaplama hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Vücudunuzda Saat Saat Neler Oluyor Bakın

vücuduzda saat saat neler oluyor??mutlaka bakın vücuduzda saat saat neler oluyor??mutlaka bakın Vücudunuzda 24 saat boyunca neler olduğunu biliyor muydunuz ? 06.00 Kortizon salgılamasıyla organizma uyanıyor. Bu uyanma vücut için kendini yavaşca kalkmaya hazırlama işareti. Metabolizma hareketleniyor, günün işleri için enerji ve protein hizmete hazır oluyor. 07.00 Vücut hâlâ...
  2. Değişik çalar saat modeli puzzle saat geldi

puzzle çalar saat çalar saat fiyatları Sabahları uykudan uyanmak bir çok kişi için ızdıraptır. Önce bir alarm zili çalar. Kapatılır ve o andan itibaren şekerleme uykuları başlar. Bu saatin diğer alarmlı saatlardan farkı üzerinde 4 tane puzzle bulunması. Alarm çalmaya başladığında bu puzzle parçalarını havaya fırlatıyor ve siz onları yerleştirene kadarda susmuyor. Çok sinir bozucu bir durum...
  3. Beren Saat Hakkında bilgiler

beren saat beren saat hakkında bilgi hakkında bilgi beren saat kimdir, kısaca hayatı, resimleri, dizileri, filmleri Beren saat 26 şubat 1984 Ankara'da doğdu. Liseden mezun olduktan sonra İngilizce ve İspanyolca dillerine ağırlık verdi. Halen Başkent Üniversitesi'nde öğrenim görmektedir. Dans etmek, resim yapmak, tenis oynamak ve sinemaya gitmek hobileri arasındadır. Dizi ve Filmleri...
  4. Saat Farkı Hesaplama

saat farkı hesaplama saat farkı hesaplama, nasıl hesaplanır, saatler, ülkelerarası, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Ülkelerarası kaç saat fark olduğunu öğrenmek için lütfen TIKLAYINIZ.
  5. Seiko 2011-2012 Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

seiko erkek saat modelleri fiyatları modelleri resimleri 2011 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler Saat en beğendiğim aksesuarlardan biridir melekler :) Hem baylarda hem bayanlarda çok şık duran saat kıyafeti tamamlayan bir unsurdur adeta. Forumda daha önce 2012 Lacoste saat modellerini ve Lafuma saat modellerini paylaşmıştık. Şimdi de eşlerimize, babalarımıza, kardeşlerimize ya da...
  6. Doğum Öncesi İzni Hesaplama Hakkında Bilgiler

doğum öncesi izni hesaplama doğum öncesi izni Sevgili gebe meleklerimiz, yaklaşan doğumunuz öncesi eğer çalışıyorsanız sizi de bir doğum öncesi izni hesaplama derdi almış olabilir. Eğer prosedürle ilgili bir bilginiz yoksa , aşağıda Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr. Alper Mumcu'nun hazırladığı doğum öncesi izni prosedürü hakkında ki son bilgileri bulabilirsiniz. Hepinize hayırlı ve...
  7. Karne Ortalama Hesaplama 9.Sınıf hakkında bilgi istiyorum

Karne Ortalama Hesaplama 9.Sınıf ortalaması nedir ben taktir bekliyorum ama ortalamayı öğrenirsem beklentim yanlış mı doğru mu bilirim :)
  8. Lise Not Ortalaması Hesaplama hakkında bilgi

Lise Not Ortalaması Hesaplama hakkında lütfen acil olarak bilgi verin ortalamasını öğrenmem lazım notlarım ne olacak bakalım:S
  9. E-Okul Uyumlu Online Lise Belge Hesaplama hakkında bilgi

E-Okul Uyumlu Online Lise Belge Hesaplama hakkında sizden yardım istiyorum nereden E-Okul Uyumlu Online Lise Belge Hesaplayabilirim acaba
  10. gelir vergisi hesaplama hakkında bilgi

Selam, sitenizi çok beğeniyorum ve bilmediğimiz şeylere cevaplar vermenizi çok faydalı buluyorum. Ben de sizlere gelir vergisi nasıl hesağlanır onu öğrenmek istiyorum..

Sayfayı Paylaş