gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

saatimi gidişine ayarladım

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

saatimi gidişine ayarladım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saatimi gidişine ayarladım!!!

saatimi gidişine ayarladım!!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Son Gidişin

Son Gidişin

Bu son gidişinmiydi,anlayamadım sevgili..Göremeyeceğimi sandığım zamanlarda birden karşıma çıkıyor,içimde yeni yangınlar bırakarak geri dönüyorsun.Kimlerin yanına dönüyorsun da uzun sürüyor sessizliklerin?Gülmeyi unuttuğun zamanlar kimleri çağırıyosun yanına?Hüzünlerini kovan benim gibi yürekli biri varmı yani?hani bir anda gelipte o puslu havayı dağıtan,seni içmeden sarhoş edenve...
  3. saat

saat

Bir saatim var minicik ( iki elin avuçları, içinde bir şey varmış gibi birbirine çapraz olarak birleştirilir ) Kulağıma koyarım ( birleştirilmiş eller kulağa götürülür ) Tik tak'ını duyarım Tik tak, tik tak ( denirken, dinliyormuş gibi yapılır ) Çocuklar dinleme öykünmesi yaparlarken öğretmen şunları söyler ; "Haydi şimdi çocuklar………………oyununa başlayalım." ( bunun üzerine...

Sayfayı Paylaş