gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

saatin yanın da nickiniz yazsın

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

başlat / denetim masası / tarih saat dil bölgesel seçenekler / bölge ve dil seçenekleri / özelleştir / saat / ve karşınıza şöle bişe çıkıyor SS:dd ve biz bunu şöle yapıyoruz SS:dd 'by__cemre' gibi NOT: tırnakları kesin koyun yoksa çıkmaz..

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: saatin yanın da nickiniz yazsın
    yoo bnde s d falan yazmıyo:D

saatin yanın da nickiniz yazsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ya Cennet Bahçesi, Ya da Cehennem Çukuru...

Ya Cennet Bahçesi, Ya da Cehennem Çukuru...

cennet bahçelerinin isimleri cennet bahcesi cehennem çukuru bahçesinin isimleri cehennem çukuru ]
  2. Sonunda ya Aklın Kazanır, ya da Kalbin..!

Sonunda ya Aklın Kazanır, ya da Kalbin..!

Ask, bazen sihirli bir iksir gibidir.Oyun oynarsin o iksirle.. Ya zehirler seni,ya da büyüler.. Ask, bazen yillanmis bir cinarin oksuz kalan son yapragidir.Ürpetir seni yalnizlik.. Ya vargücünle tutunursun, ya da yere düşer kaybolursun.. Ask, bazen uzaklara dalmaktir.Gipta edersin baskalarinin duygularina.. Ya hasret cekersin, ya da cektirirsin.. Ask, bazen sanatci ruhunu...
  3. Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Ya Gözyaşım Ya da Sen..

Denedim çok zorladım yine de geçmiyor Bu nöbetler çok zamansız, hiç bitmiyor... Bahar gelince kalp ağrılarım hep artıyor Ya da bu hasta yürek bunları abartıyor Bu gece de ağlıyorum Hem de hiç istemeden Tutamıyor engel olamıyor artık Gözyaşıma bu beden.. Uyuyamıyorum artık Sabahları görmeden Akıyor gidiyor içimden Ya gözyaşım ya da SEN ! [Alıntı]
  4. Hamam da ... Yeter ya!

Hamam da ... Yeter ya!

hamam hamamda çıplak kadınlar hamam fotoğrafları resimleri hamamlar İtirazım var kardeşim.. görüyosunuz değil mi bi hamam keyfide yaptırmıyorlar. Aslında şimdi tam burda öyle resimler paylaşırdım ki site kurallarına aykırı.. bu ne ya ben hamama gitmekistiyorum ama ! ama orda affedersiniz ama çıplak kadın görmek istemiyorum... Evet çıplak kadın ! Hanım abla soyunmuş baştan aşağı ; -hayırdır...
  5. İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır

İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır

İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır ? Selam arkadaşlar İphone Da Saat Nasıl Ayarlanır lütfen bu konuda yardımcı olun.

Sayfayı Paylaş