gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Saatini mesleğine göre seç!

Konu, 'Çöplük' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    ozman benimki bu oluo :D

ilginç tasarımlar
    teşekkürler..

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Aynen tavukcum benimkide bu çünküü pc delisine ancak pc saati gider.:DBide ben çalışmıyorum ev kaıdnına göre yok galiba:dolsun mühim değil:D:Demeğine sağlık tatlım:)

Saatini mesleğine göre seç! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meslek SeÇİmİ

Meslek SeÇİmİ

Zamanında Şeçmek Birey daha seçimini yapmadan kişilik seçimle ilişki kurar; birey seçim yapmayı ertelerse kişilik ya da kişiliğin içindeki bilinmeyen güçler bilinçdışı olarak seçimi yapar. Nihayet seçim yapıldığında birey bir şeyleri yeniden yapmak zorunda olduğunu, bir şeyi geri alması gerektiğini hisseder ki, bunu yapmak hayli zordur. Kişi her yanlış yaptığında yeniden başlamalıdır....
  2. mesleğinize göre saatinizi seçinn

mesleğinize göre saatinizi seçinn

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mesleğinize Göre Saat

Mesleğinize Göre Saat

Melekitoşlarım artık size kimse mesleğinizi sormayacak çünkü saatinize bakarak polis, tesisatçı yada kuaför olduğunuzu saatinize bakarak anlayabilecekler...Buyrun size mesleğinize göre saatler umarım beğenirsiniz :tik:
  4. meslek seçimi yardım

meslek seçimi yardım

fen bilgisi öğretmenliği okuyanlar Herkese merhaba :) Aranıza yeni katıldım . Bu sene ygs-lys ye girdim . Hedefim mühendislikti ama Ege Üniversitesi mühendislikleri tutmuyor . İl dışı tercih de yapmayacağım .Fen bilgisi öğretmenliği tutuyor .Hiç düşünmemiştim öğretmen olmayı ama şimdi sıcak bir fikir gibi geldi . Öte yandan bir sene daha çalışıp seneye mühendisliği tutturmayı da düşünüyorum...
  5. Burçlara Göre Meslek Seçimi Nasıl Olmalı?

Burçlara Göre Meslek Seçimi Nasıl Olmalı?

hangi burca hangi meslek, burçlara göre meslek seçimi, burca göre meslek nasıl seçilir Sevgili melekler, her burcun karakterine uyan başarılı olabileceği bir mesleği vardır. Karakter analizlerine göre tespit edilen burçlara göre meslek seçimi yaparak, hem sevdiğiniz işi yapmanın mutluluğunu yaşarsınız, hem de işinizde başarıdan başarıya koşarsınız. Şimdi bakın bakalım, siz sevdiğiniz işi...

Sayfayı Paylaş