gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Saba Tümer 35 Kiloyu 5 Ayda Nasıl Verdi Bilgiler Burada

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Dokuzlu Zayıflama Çayı İle 5 Ayda 35 Kilo

Saba Tümer Dokuzlu Zayıflama Çayı İle Zayıfladı

Sevgili melekler, kahkahasıyla ünlü sunucu Saba Tümer 5 ayda tam 35 kilo verdi. Bu açıklamayı programında yapan Tümer Dokuzlu Zayıflama Çayı İle 5 Ayda 35 Kilo verdiğini ifade eden Tümer hayranları fazlasıyla şaşırttı. İşte detaylar..

Saba Tümer'in programında dokuzlu bitki çayını kullanılarak 5 ayda tam 35 kilo verildiği haberi büyük yankı uyandırdı.Dokuzlu Zayıflama Çayı içerik olarak yağ yakıcı, ödem atıcı ve sindirim sistemini sağlıklı bir şekilde çalıştırmaya yardımcı oluyor.

Dokuzlu Zayıflama Çayı

Cinnema ve Barut Ağacı. Cinnema, Hindistan'da yetişen ve şeker emilimini azaltan bir bitki zayıflamada büyük bir rolü var. İçtikten sonra uzun bir süre tatlı isteğini ortadan kaldırıyor. Barut ağacı ise dünyadaki en güçlü bağırsak çalıştırıcı olarak biliniyor. Fakat neredeyse yok denecek kadar az miktarda bulunuyor

Saba Tümer 35 Kiloyu 5 Ayda Nasıl Verdi Bilgiler Burada konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ata Demirer 2,5 ayda 5 kilo verdi

Ata Demirer 2,5 ayda 5 kilo verdi

ata demirer nasıl zayıfladı ata demirer, kilo verdi, diyeti, zayıfladı, nasıl zayıfladı, sevgilisi, zayıflamış hali Fazla kiloları ile görmeye alıştığımız Ata Demirer, nihayet kilo vermiş Melek'lerim. Daha da fazla vermesini diliyor ve sizlere Ata Demirer ve diyeti hakkında ki haberi sunuyoruz. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri töreni, önceki akşam Mustafa Kemal Merkezi...
  2. yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

Ya kızlar bu sanatçıların kilo verme azmine bayılıyorum, bakın yeşim salkım 5 ayda tam tamına 30 kilo vermiş neler yemiş neleri kullanıp kullanmamış spor yapmış mı bu diyetle alakalı bilgi varsa bana verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  3. Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr

Yeşim Salkım 5 Ayda 30 kilo vermiş meleklerrr

yeşim salkım nasıl zayıfladı 5 ayda 30 kilo verdi nasıl verdi yeşim salkım diyeti hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler yeşim salkım doğumdan sonra baya kilo almıştı ama kadındaki azme bakınkii 5 ayda 30 kilo vermiş:S çok şaşırdım wışşş dedim yani hahaha nasıl verdi acabaa yaa ben 10 kiloya razıyım vallaa kızı ada bebek doğduktan kıza zaman sonra kendini toparlamışş yeşim...
  4. Saba Tümer Hayatı Hakkında Bilgiler

Saba Tümer Hayatı Hakkında Bilgiler

saba tümer kimdir saba tümer hayatı Şen kahkahaları ile meşhur olan gazeteci ve programcı Saba Tümer hayatı hakkında sizlere kısaca bilgiler vermek istiyoruz melekler :) Özel İzmir Fatih Lisesi'nden mezun olduktan sonra ikinci tercihi olan Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü kazandı. Üniversitede okurken akrabası Nuri Çolakoğlu Show TV'yi kurmakla meşguldü ve...
  5. Hadise Nasıl Kilo Verdi Tüm Bilgiler Burada !

Hadise Nasıl Kilo Verdi Tüm Bilgiler Burada !

İşte Hadise'nin Zayıflama Formülü Hadise'nin Zayıflama Formülleri Sevgili melekler, ünlü popçu Hadise bu yaz 50 günde tam 13 kilo vermeyi başardı. Eğer siz de fazla kilolarınızdan şikayetçi iseniz Hadise'nin Zayıflama Formülleri ile ilgili olarak aşağıda ki makalemize bir göz atabilirsiniz. İşte Hadise'nin Zayıflama Formülü ..:) Sadece 50 Günde 13 kilo birden veren hadisenin...

Sayfayı Paylaş