gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Saba Tümer'in programında gelen evlenme teklifi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

saba tümerle bu gece pelin karahan saba tümer ile bu gece pelin karahan tümer evli mi evlimi evlendi mi güzel oyuncularımızdan Pelin Karahan katıldığı tv programında hayranından evlenme taklifi alan güzel oyuncunun tepkisi ne oldu.....

CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ ALDI!
    KAVAK YELLERİ'NİN GÜZEL OYUNCUSU PELİN KARAHAN, CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ ALDI.

Kanal D'de ekrana gelen Kavak Yelleri dizisinde Aslı karakterini canlandıran Pelin Karahan, Habertürk'te Saba Tümer'in konuğu oldu.

İzleyicilerden gelen mesajları okuyan Saba Tümer, bir izleyicinin 'Dizideki yurduna seni görmeye geleceğim. Pelin Karahan, benimle evlenir misin?' şeklindeki mesajını canlı yayında okudu.

Bu teklife tepkisi 'Oooo' şeklinde olan Pelin Karahan, ne söyleyeceğini şaşırdı.

Uzun süre kahkaha atan Karahan, susmayı tercih ederek izleyiciye bir yanıt vermedi.

Saba Tümer'in programında gelen evlenme teklifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. Nihat Doğan gözyaşlarına boğuldu Saba Tümer'in programında

Nihat Doğan gözyaşlarına boğuldu Saba Tümer'in programında

nihat doğan ağladı nihat doğan saba tümer'le bugün programı nihat doğan aşk hayatı nihat doğan sevgilisi haberleri burada arkadaşlar. Saba Tümer'in porgramına konuk olan Nihat Doğan ağladı Melek'lerim. Saba Tümer'le Bugün Nihat Doğan konuğu oldu ve yaptığı çarpıcı açıklamalarda gözyaşlarına hakim olamadı. Nihat Doğan sevgili özlemini ve annesine olan bağlılığını gözyaşlarıyla anlattı ve Nihat...
  4. Saba Tümer'in Yerine Kim Geçecek?

Saba Tümer'in Yerine Kim Geçecek?

saba tümer haberleri saba tümer Sevgili melekler, başarılı sunucu Saba Tümer'in Show Tv ile yollarını ayırmasından sonra, yerine kimin geleceği merak konusu olmuştu. Ve nihayet o isim açıklandı. Habertürk’ün sevilen ekran yüzlerinden Simge Fıstıkoğlu, Show TV ile anlaştı. Show TV'de yeni yayın döneminde Saba Tümer'in olmayacağı, Saba Tümer’in yerine gelecek ismin Habertürk’ün güzel ekran...
  5. Saba Tümer'in Yeni İmajı!

Saba Tümer'in Yeni İmajı!

saba tümer, saba tümer haberleri, saba tümer saçları Sevgili melekler, programcı Saba Tümer, yeni sezon için yepyeni bir imaja büründü. Sarı saçlarını koyulaştırıp, sarışınlıktan vazgeçen Tümer'in yeni sezonda hangi kanalda yer alacağını fanları merakla bekliyor.

Sayfayı Paylaş