gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Sabah güzel uyanın!

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Yorucu bir günün ardından ertesi sabah güzel ve enerjik uyanmak istiyorsanız, ipuçlarımıza bir göz atın.

-Yatmadan önce mutlaka retinol veya glikolik asit içeren bir kremi maske şeklinde yüzünüze iyice sürün. Sabah kalktığınızda ölü derilerinden arınan cildiniz, ışıl ışıl görünecektir.

-Eğer cildiniz duyarlıysa, yüzünüzü her zaman salisilik asit içeren bir temizleyiciyle iyice yıkayıp, hyalüranik asit içeren bir kremle nemlendirin.

-Saçınıza ve cildinize nem vermesi için yatak odanıza mutlaka havayı nemli tutan bir buhar aleti koyun.

-Sabah kalktığınızda tırnak diplerinizin manikürlü gibi görünmesi için, yatmadan önce tırnak diplerinize yoğun nem veren bir krem sürün.

-Saçlarınız uzunsa, iki yandan örerek uyuyun. Böylece birbirlerine dolaşmazlar, hem de düzgün dalgalarınız olur.

-Saçlarınız hafif nemliyken yatmaya kalkarsanız, saçları kafanızın tepesinde iyice burup, kendi etrafında dolayarak topuz yapın ve lastik bir tokayla tutturun. Sabah kalkıp saçlarınızı açtığında göreceksiniz ki, harika lülelere sahip olmuşsunuz!

- Her zaman güzel kokmak istiyorsanız, yastığınıza akşamları yatmadan bir fıs sürekli kullandığınız parfümden sıkın. Bu koku saçlarınıza işleyecek ve saçlarınızı her savurduğunuzda etrafınıza harika kokular yayacaksınız.

- Dudaklarınız çok kuruyorsa, gece yatmadan bepanthen kremden dudaklarınıza biraz sürün. Deri yenileyici özelliği bulunan bu krem sayesinde bütün gün yumuşacık dudaklara sahip olacaksınız!

- Yüzünüzde aniden beliren sivilceyi yok etmek için, birkaç damla limon ve yarım kaşık toz tarçını karıstırıp, sivilcenin üzerine sürün. 15 dakika sonra yüzünüzü yıkayın. Sivilceniz çok kısa sürede sönecek, göreceksiniz.

- Eğer seviyorsanız, yatmadan önce çilekli/muzlu ya da kakaolu süt için. Kendinizi çok iyi hissedeceksiniz!

alıntı

2. gunes ve su

gunes ve su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya süper bilgiler olmuş ellerine sağlık canım gerçekten melekler için tavsiyeler:)

Sabah güzel uyanın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. size  uyan en güzel renginiz nedir?

size uyan en güzel renginiz nedir?

kırmızıya uyan renkler kahverengine uyan renkler kahverengiye laciverte kavuniçi rengi Renee Zellweger Açık sarı saçlı, açık renk gözlü ve porselen gibi açık renk bir cilde sahip olanlar, kırmızıların mavi renk pigmentli olanlarını tercih ederlerse sarı içeren turuncumsu kırmızılardan daha iyi bir görünüm yakalarlar. Renee doğru rengi yakalamış; koyu domates kırmızısı şifon elbisesiyle ve...
  2. Sahipsiz sabahlarda uyandım

Sahipsiz sabahlarda uyandım

Üşüyorum ver düşlerimi Sahipsiz sabahlarda uyandım, Bir çocuk ağladı yüreğimde, Baharlarım yoruldu. Yokluğun sağanak, Günlerim yorgun, Gözlerimin rengi kaçtı, Gülüşlerim göç etti uzaklara. Kabuk bağladı yaralarım, Acılarımı büyüttüm sensizliğin savunmasız savaşlarında, Yasal olmayan hayaller ektim yüreğimin topraklarına. Kıyısız denizlere bıraktım kendimi, Ölümün içinde...
  3. Uyan...

Uyan...

UYAN... Uyan bak dünya o bildiğin dünya değil. Kus sana verilen uyku haplarını. Sana söylenen yalanları unut bitir rüyaları. En büyük kâbusu en güzel düşün sanma. Uyan, nerde sevgi nerde sevgili. Aylık gezmelere aşk deme artık uyan. Her bitişinde bir daha ayağa kalkamayacağım deme. Düşmeyi görmeden kalkmayı bilemezsin. Uyan bak o pencere sahte, gördüklerin sahte. Ne yaşadığın acıyı nede...
  4. Alim ( Uyan Alim sabah oldu )

Alim ( Uyan Alim sabah oldu )

uyan alim sabah oldu video Sandıklı ilçesinin güneydoğusunda bir dağ vardır. Bu dağın doruklarında kar, yaz kış eksik olmaz; onun için midir bilinmez adına "Akdağ" demişler. Çünkü başı daima uzaktan bakıldığında ağarır durur. Karlarla kaplı, göğsü çimenlerle dolu bu dağa sırtını yaslamış ağaçların arasında şirin bir köy vardır. İşte hikayemizde bu köyde 1970' li yılların başında...
  5. Sabahları Güzel Görünmek İçin

Sabahları Güzel Görünmek İçin

sabah güzel olmanın sırları sabah güzelliği Gün içinde insanın en kötü göründüğü zamanlar herhalde sabah kalktıkları zaman melekler :) Özellikle göz ve yüz şişliği, aynaya ilk baktığınızda kötü hissetmenize neden olur. Oysa şimdi size vereceğimiz tüyolarla siz de daha iyi bir çehreyle yataktan kalkabilirsiniz. Nasıl mı ? Buyrun makalemize geçelim .. Yatmadan önce mutlaka retinol veya...

Sayfayı Paylaş