gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

sabah kalkamayanlara özel alarm

Konu, 'Komik Resimler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Uyanmakta zorluk çeken melekler, Artık çok kolay uyanacaksınız. Nasıl mı?
    İşte böyle

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    ayyy bu ne yaw adamın kafası patlıycak ayol uyandırmasada olarmış yani adamın kafaya iyi bakın hahaha kocalar için iyi olur aslında hahaha :haha:

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    puhahaha ben büle bir saat istemem yaaa bu ne böleeee adamı uyandırmak yerinee kalpden gotururrrr.. deli saaat ne olacakk :D paylaşım için sağol allahtan sabahları uyanmaktaa zorluk çekmeyenlerdenimm yoksaa sonumm pek ii durmuyor..

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sabahları uyanmakta zorluk çekiyodum ama artık bu saati gördükten sonra çekmem herhalde :D:D:D sağol canım emeğine sağlık +rep :)

sabah kalkamayanlara özel alarm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alarm

Alarm

Rüyada alarm çaldığını duymak, içinizde bazı gizli korkuların varolduğunun işaretidir. Seyahat ederken dikkatli olun ve özel hayatınızdan kimseye bahsetmeyin. Rüyada alarm çaldığını duymak, içinizde bazı gizli korkuların varolduğunun işaretidir. Seyahat ederken dikkatli olun ve özel hayatınızdan kimseye bahsetmeyin.Rüyada alarm çaldığını duymak, içinizdeki gizli korkuların işaretidir. Seyahat...
  2. Vücudunuz alarm veriyor olabilir!

Vücudunuz alarm veriyor olabilir!

Vücuttaki her organ aslında hastalanmadan önce işaretler veriyor. Önemli olan bu işaretlerin ne anlama geldiğini bilmek. Sinyalleri ciddiye alın! Sağlıklı bir yaşama kavuşmak için vücudunuzun verdiği en küçük sinyali bile ciddiye alarak gerekli tedbirleri bir an önce almalısınız. Şifreleri çözmek için... Uzmanlar vücudunuzdaki her organın aslında hastalanmadan önce size işaretler verdiğini...
  3. Abluka Alarm-Hamle

Abluka Alarm-Hamle

Laedri Verse- Gözümü kapatacak felek ve dönecek hüznü yüzüme kime ne sorsam olmaz,yok ses anla,duyamam hiç bir kelime.hangi birine yaranacak ki kalbim içten içe gülümse,ben dışında kaldım oyunun haydi kuvvet dilime!Beklemek mi zorve yoksa yoklamak mı eceli cennet hep ceninle doldu bende aldım anla yanıma kefeni,hayali daha görülmemiş bir resmi seyrederken ipi çekersem hak ver var bunun da...
  4. Meleklerime Özel Sabah Kavaltısı Mönüsü

Meleklerime Özel Sabah Kavaltısı Mönüsü

Sabah kahvaltısının önemi sabah kahvaltısının yararları sabah kahvaltısının faydaları burada arkadaşlar hadi bakıverin gari.Melekler günde 8 saat uyuduğunuz halde kendinizi yorgun hissediyor çabuk yoruluyor hafıza sorunlarımı yaşıyorsunuz o zamn beslenme sisteminizi gözden geçirin ve güne mutlaka iyi bir kahvaltıyla başlayın Yemek yeme alışkanlıklarımız, zihinsel ve bedensel...
  5. Pazar Sabahlarınız İçin Muhteşem Çiçekli Krepler ...Meleklerimiz Ve Ailelerine Özel..

Pazar Sabahlarınız İçin Muhteşem Çiçekli Krepler ...Meleklerimiz Ve Ailelerine Özel..

Çiçekli Krep Tarifi Çiçekli Krep Nasıl Yapılır Bazılarımızın vazgeçemediği krep ziyafetini daha eğlenceli şekle dönüştürmeye varmısınız???İşte daha eğlenceli ve daha güzel görünen bu çiçekli krepi deneyin derim...Hem çocuklarınızın hoşuna gidecek hem eşinizin...Burada krepin nasıl yapıldığını veriyorum şekli vermekte resimlerden size kalmış artık.... Çiçekli Krep Nasıl Yapılır....

Sayfayı Paylaş