gebe
?

sabah kalktın ilk olarak naparsın

1. elimi yüzümü yıkarım .

oy sayısı 0
    0,0%
  2. yatakta kendime gelmeye çalışırım .

oy sayısı 0
    0,0%
  3. bir bardak su yada süt içerim.

oy sayısı 0
    0,0%
  4. hemen pc ye

oy sayısı 0
    0,0%
  5. hemen televizyona

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

elimi yüzümü yıkarım .
    yatakta kendime gelmeye çalışırım .
    bir bardak su yada süt içerim.
    hemen pc ye
    hemen televizyona

2. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ben ilk once wc ye ve sonra yuzumu yıkarım odaya geri donup yatagımı toplarım sonrada kahvaltı ec işleri falan filan işte

sabah kalktın ilk olarak naparsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sabah kalktığınızda aklınıza gelen ilk sey?

sabah kalktığınızda aklınıza gelen ilk sey?

kahvaltıya ne hazırlasam kahvaltiya ne hazirlasam sabah kalktığınızda aklınıza gelen ilk sey? benim yemek yemek:D:Dtabikide :D
  2. Sabahın İlk Isıkları

Sabahın İlk Isıkları

İlk olarak seçtiğimiz bir resmi sahneye alalım. New layer yeni bir layer ekliyoruz. Layer mode screen olrak ayarlıyoruz. Gradient tool aracı ile siyah üst beyaz alt renk olarak uygulayalım... New Adjustment Layer> Photo Fitler örnek ayarları uygulayalım. Blending mode (layer) Overlay yapalım optical değerini %75 ayarlıyalım......
  3. Evliliğin İlk Sabahı

Evliliğin İlk Sabahı

evliliğin ilk sabahı evlilikte ilk sabah Yeni evli melişler bakın ne centilmen bir koca sizinkide umarım bunun kadar centilmen değildir.Yazıyı okuyun bana hak vericeksiniz :piha::piha::piha: Evliligin ilk sabahinda, koca erkenden kalkip sabah kahvaltisi hazirlar. Kahvaltinin zengin ve ihtisamli olmasi için kollari sivar. ilk baharin günesli bir gününde, oturdugu dairenin balkonunda masayi...
  4. Siz Napardınız???????????

Siz Napardınız???????????

işte kadınların masum kalbi ve hemen duygusallaşan halleri çok güzel bir barışma olmuş aslında. Eşimle tartışmıştık. Kendi kendime; 'Asla barışmayacağım!' demiştim. Ben, tam kapıdan girerken, o çıkmaya çalışıyordu ki çarpıştık. 'Çekilsene önümden be!' dedim. 'Sen çekil!' dedi. 'Hayret bir şey! Nerede durmamı isterdiniz beyefendi?!' dedim. 'Ben konuşurken ardımda, üzgünken önümde, ağlarken...
  5. türkiyede kadınlar ilk olarak hangi hakkı kazanmışlardır.

türkiyede kadınlar ilk olarak hangi hakkı kazanmışlardır.

Kadın sitesi olarak size sormak istiyorum acaba Türkiye'de kadınlar ilk olarak hangi hakkı kazanmışlardır bilginiz varsa paylaşın benile lütfeeeen.

Sayfayı Paylaş