gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sabah programlarının aranan ismi Amsterdam'a yerleşti

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Kuşum Aydın küstü [​IMG]
    Mehmet Ali Erbil eski dostu "Kuşum Aydın"ı unutmadı. Önceki gün özel bir kanalda hazırladığı programında, yarışmacılardan birinin isminin Aydın olması üzerine "Kuşum Aydın"ı hatırlayan Erbil, şunları söyledi: "Aydın sürekli cinsel tercihlerinin irdelenmesi ve gizli yasaklamaların konulması üzerine Hollanda'nın Amsterdam şehrine yerleşti. Orada sık sık Ali Sadi'nin fotoğrafına bakıp ağlıyormuş. Çok üzüldüm"

habertürk

Sabah programlarının aranan ismi Amsterdam'a yerleşti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cep Kol Saatine Yerleşti

Cep Kol Saatine Yerleşti

Bir telefonun tüm özelliklerini sahip, kol saati olarak taşınabiliyor. İşte “cep” sözcüğünü silecek ürünün özellikleri ve fiyatı... Telefon üreticileri cep telefonu kavramından “cep” sözcüğünü silmeye hazırlanıyor. General Mobile’ın yeni ürünü saat-telefon GM 500, ABD ile aynı anda Türkiye’de 799 YTL’den satılacak. Tek telefonda iki hattı aynı anda kullanabilme teknolojisini ilk uygulayan...
  2. Programlar

Programlar

programlar Yavuz’un Süper Minibüsü 13 Haziran 2008 Cuma | 10:03 Yavuz Seçkin hafta için her gün 18.00–20.00 saatleri arasında sizlerle . . Radyo Güzeli 20 Mart 2008 Perşembe | 10:26 Hafta içi her akşam 20:00'de Süper FM'de Denizhan Burhan'la Yansıma 26 Ekim 2007 Cuma | 19:07 Gecenin yalnızlığı şiirlerle ve duyguların paylaşıldığı...
  3. aranan avatarlar

aranan avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Seda sayan'ın programının ismi değişti

Seda sayan'ın programının ismi değişti

seda sayanın program kıyafetleri seda sayanın kıyafetleri sayan program İsmini değiştireceğine kaldırsınlar yayından yahu:D programı tutmadı zaten şimdi format değiştiriyorlar tutsun diye ama bıktı herkes hep aynı şeylerden hadi hayırlısı:D SEDA SAYAN, YENİ YAYIN DÖNEMİNDE BAŞLADIĞI ''SUSMA' PROGRAMININ ADINI DEĞİŞTİRDİ... Objektif programının yapımcısı Kadir Çelik ile...
  5. Dünyanın ilk yerleşim yeri..

Dünyanın ilk yerleşim yeri..

dünya resmi dünyanın resimleri dünya tarihteki ilk yerleşim yerleri dünyanın resmi Dönem ödevimdi 90 almıştım hiç unutmam neymiş efendim ansiklopedi yerine netten araştırsam daha iyi sonuçlar alabilirmişim... taaa orta 3 e gidiyorum bırak ozamanlar neti kullanmayı bile bilmiyordum ki bilen bile çok azdı....geçenlerde kuzenim bu konu hakkında ödevi olduğunu söyledi tam zamanı dedim.... 9000...

Sayfayı Paylaş