gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sabah uyanınca okunacak Dua

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlar. sabah uyanınca okunacak Dua arıyorum bilen var mı hangi dua

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

sabah uyanınca okunacak Dua konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sabah namazından sonra okunacak dua..

sabah namazından sonra okunacak dua..

bir dilek için okunacak dua sabah namazından sonra okunacak dilek duası sabah namazından sonra duası okunan okunan hacet Sabah Namazından Sonra Okunacak Duâ Ayetleri "Kim sabahleyin üç def'a diyerek Sûre-i Haşr'ın sonundan üç âyet okursa Allah Teâlâ onun için yetmiş bin melek vazifelendirir, akşama kadar ona duâ ederler, o gün ölürse şehîd olarak ölür, akşamleyin bunu yapan da aynı...
  2. sabah namazından sonra okunacak dua ayetleri

sabah namazından sonra okunacak dua ayetleri

Sabah namazının yeri başka arkadaşlarım, o gün ağırırken kılınan namazdan çok büyük tad alıyorum. Ben namaza da yeni başladım herkesede soramıyorum. Sizlerden ricam şudur lütfen bana sabah namazından hemen sonra okunacak dualar ve hadislerin hangileri olduğunu anlatır mısınız lütfen. Allah razı olsun sağolun.
  3. Sabahları Okunacak Dualar

Sabahları Okunacak Dualar

Sabahları Okunacak Dualar nelerdir? Kızlar bana Sabahları Okunacak Dualar hakkında bilgi ve duaları yazın lütfen
  4. Gece Uyanınca Okunacak Duâ

Gece Uyanınca Okunacak Duâ

Geçenlerde bir arkadaşım, gece uyanınca ettiği bir duadan bahsetmiş ama adını unuttum. Gece uyanınca hangi dua okunuyor, bana bilgi verebilir misiniz?
  5. Sabah Namazına Kalkmak İçin Okunacak Dua

Sabah Namazına Kalkmak İçin Okunacak Dua

bu konu sabah namazına kalkamayanların okuması gereken dualara yer vermektedir. İslamın 5 şartından biri olan namaz her müslümana farz kılınan bir vazifedir. Özellikle sabah namazını kılmak biz kullar için çok sevap ve hayırlıdır. Bazen sabah namazını kılmak için uyanıp kalkamayabilirsiniz. Peygamber efendimiz Hz. Muhammed s.a.v den bu ayeti uyumadan önce okuyanın istediği saatte...

Sayfayı Paylaş