gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sabahat Akkiraz - Insana Muhabbet Duydum Duyali (2008) Albüm Tanıtım

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

1. İnsana Muhabbet Duyalı
    Söz: Sefil Selimi Müzik: Feyzullah Çınar

2. Sen Tabipsin

Söz & Müzik: Muhlis Akarsu

3. Kara Tren (Bu Sene)

4. Canım Kurban Olsun
    Söz: Teslim Abdal Müzik: Nesimi Çimen

5. Yaban Gülü
    Söz & Müzik: Davut Sulari

6. Demedim Mi
    Söz & Müzik: Anonim

7. Divana
    Söz & Müzik: Seyit Meftuni

8. Oy Amman

9. Deli Gönül
    Söz & Müzik: Ekberi

10. Ilgıt Ilgıt
    Söz: Pir Sultan Abdal Müzik: Nesimi Çimen

11. Seni Benden Ayırırlar

12. Pınara Vardım

13. Sarı Çiçek Sarartıyor
    Söz & Müzik: Davut Sulari

14. Dün Mü Burdayıdın

15. Potpori
    16. Halaylım Leylamı Da

17. Su Sızıyor

Sabahat Akkiraz - Insana Muhabbet Duydum Duyali (2008) Albüm Tanıtım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabahat Akkiraz - Kınalı Kar

Sabahat Akkiraz - Kınalı Kar

Kınalı kar, kınalı kar Sende büyük bir ahım var Gelinlerin güveylerin Kavuşmaz mı yüce dağlar Ötelerde bak bir köy var Güneşi az eksik bahar Ayırmışlar seni beni Unuttun mu köyünü yar? Göğe doğru avcum kanar Duam sana alma nazar Sensiz geçen günlerime Hasret ektim azar azar Kınalı kar, kınalı kar Sende büyük bir ahım var Gelinlerin güveylerin Kavuşmaz mı yüce dağlar Nar çiçeğim, masal...
  2. Sabahat Akkiraz - Değme Felek

Sabahat Akkiraz - Değme Felek

Bugün benim efkarım var zarım var Değme felek değme değme telime Gül yüzlü cananı dost dost elden aldırdım Ecel oku değdi dost dost gülüme benim Değme felek değme değme telime benim Değme zalım değme değme telime benim Lokman hekim gelse dost dost sarmaz yarayı Hilebazı dostulan dost dost açtım arayı Ne köşkümü koydu dost dost ne de sarayı Baykuşlar tünedi dost dost dalıma benim Özlemiyem...
  3. Birkiüç - 2008 Albüm Tanıtımı

Birkiüç - 2008 Albüm Tanıtımı

01 - İlimoni Ektim Taşa 02:59 02 - Niksarın Fidanları 03:07 03 - Kütahya'nın Pınarları 04:16 04 - Evreşe Yolları Dar 02:15 05 - Zühtü 03:28 06 - Çarşambayı Sel Aldı 04:39 07 - Pınarbaşı 03:22 08 - Dere Geliyor Dere 02:42 09 - Gesi Bağları 04:27 10 - Çayelin'den Öteye 03:59 11 - Manda Yuva Yapmış Söğüt Dalına 03:18 12 - Çemberimde Gül Oya 03:12
  4. Sabahat Akkiraz 2008 " Türkü Hayattır "

Sabahat Akkiraz 2008 " Türkü Hayattır "

sabahat akkiraz 2008 1. Sabahat Akkiraz - Adana Vazgecti (4:10) 2. Sabahat Akkiraz - Ben ( Neydi Günahim ) (3:43) 3. Sabahat Akkiraz - Bitmeyen Yas Kerbela (4:32) 4. Sabahat Akkiraz - Bosumus (3:20) 5. Sabahat Akkiraz - Bu Ne Bicim Sevda Imis (3:46) 6. Sabahat Akkiraz - Davulcu (4:05) 7. Sabahat Akkiraz - Farimaz ( Barak ) (4:05) 8. Sabahat Akkiraz - Fatma Ananin Sac Bagi (6:12) 9....
  5. kızlar 2008 albüm tanıtım

kızlar 2008 albüm tanıtım

kızlar kızlar resimleri 01. Şeker Kız Söz: Pınar Andı Müzik-Düzenleme: Ozan Çolakoğlu 02. I-Ih Söz-Müzik: Oktay Yurdatapan Düzenleme: Mehmet Andiçen 03. Şeker Kız (Remix) Düzenleme: Mehmet Andiçen

Sayfayı Paylaş