gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sabahat Akkiraz - Mevlam Bir Çok Dert Vermiş

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sebahat akkiraz mevlam bir çok dert vermiş sabahat akkiraz mevlam birçok dert vermiş sabahat bir cok vermis birçok nota notaları Mevlam Birçok Dert Vermiş, Beraber Derman Vermiş.
    Bu Öldürücü Derde (Bu Tükenmez Derdime),
    Neden İlâç Vermemiş.

Diley Diley Diley Ley,
    Diley Diley Diley Ley,
    Diley Diley Diley Ley.

Dediler Dünya Fâni,
    Aldatır Vermez Yari.
    Bu Öldürücü Derdi (Bu Tükenmez Derdimi),
    Tabibler De Bilmedi.

Diley Diley Diley Ley,
    Diley Diley Diley Ley,
    Diley Diley Diley Ley.

Dediler İnanmadım,
    Ben Rüya Sanmış İdim.
    Gelen Geçene Sordum,
    Ondan Avare Oldum.

Diley Diley Diley Ley,
    Diley Diley Diley Ley,
    Diley Diley Diley Ley

Sabahat Akkiraz - Mevlam Bir Çok Dert Vermiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabahat Akkiraz - Yemen Bizim Neyimize

Sabahat Akkiraz - Yemen Bizim Neyimize

Yemen Bizim Neyimize? Şivan Düştü Evimize Bak Yavrular Yetim Kaldı Güvenmeyin Beyinize Basma Fistan Kirlenirse Başta Lecek Düglenirse Ya Kimlere Baba Desin Yetim Yavrum Dillenirse Günden Yanı Soldu M'ola Yerden Yanı Uludu M'ola Yiğidimin Ala Gözün Karıncalar Oydu M'ola
  2. Sabahat Akkiraz - Ses Verin Sesime Dağlar

Sabahat Akkiraz - Ses Verin Sesime Dağlar

nerde benim kuzum dağlar dağlar uzun kuzum kurdu kuşu sen sakladın daglar daglar ses verin sesime dağlar benim kuzum ordamıdır hiç bir haber alamadım yoksa başı dardamıdır dağlar dağlar uzun dağlar yüreğimde tozun dağlar kurdu kuşu sen sakladın nerde beni kuzum dağlar ataş düşdü yakar yavrum bir gül gibi kokar yavrum yüzün gözümün önünde yaş içime akar yavrum dağlar dağlar uzun dağlar...
  3. Sabahat Akkiraz - Öle Gardaş Öle

Sabahat Akkiraz - Öle Gardaş Öle

sabahat akkiraz öle gardaş öle kardaş kardaş bacısı gardaş sabahat akkiraz bacısı kardeş acısı sabahtan estide bir kanlı sazak felek bize kurmuş kötü bir tuzak bilmem derdimizi kimlere yazak dağlar bana geri verin gardaşı(2) öle gardaş öle gardaş bacısı(2) yüreğe işlemiş çıkmaz acısı(2) munzur dağı senin karın erimez erirsede akar suyun yerilmez bizde derler babasızlar büyümez dağlar bana...
  4. Sabahat Akkiraz - Kınalı Kar

Sabahat Akkiraz - Kınalı Kar

Kınalı kar, kınalı kar Sende büyük bir ahım var Gelinlerin güveylerin Kavuşmaz mı yüce dağlar Ötelerde bak bir köy var Güneşi az eksik bahar Ayırmışlar seni beni Unuttun mu köyünü yar? Göğe doğru avcum kanar Duam sana alma nazar Sensiz geçen günlerime Hasret ektim azar azar Kınalı kar, kınalı kar Sende büyük bir ahım var Gelinlerin güveylerin Kavuşmaz mı yüce dağlar Nar çiçeğim, masal...
  5. Sabahat Akkiraz - Değme Felek

Sabahat Akkiraz - Değme Felek

Bugün benim efkarım var zarım var Değme felek değme değme telime Gül yüzlü cananı dost dost elden aldırdım Ecel oku değdi dost dost gülüme benim Değme felek değme değme telime benim Değme zalım değme değme telime benim Lokman hekim gelse dost dost sarmaz yarayı Hilebazı dostulan dost dost açtım arayı Ne köşkümü koydu dost dost ne de sarayı Baykuşlar tünedi dost dost dalıma benim Özlemiyem...

Sayfayı Paylaş