gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sabahat Akkiraz - Yemen Bizim Neyimize

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yemen Bizim Neyimize? Şivan Düştü Evimize Bak Yavrular Yetim Kaldı
    Güvenmeyin Beyinize

Basma Fistan Kirlenirse
    Başta Lecek Düglenirse
    Ya Kimlere Baba Desin
    Yetim Yavrum Dillenirse

Günden Yanı Soldu M'ola
    Yerden Yanı Uludu M'ola
    Yiğidimin Ala Gözün
    Karıncalar Oydu M'ola

Sabahat Akkiraz - Yemen Bizim Neyimize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabahat Akkiraz - Ses Verin Sesime Dağlar

Sabahat Akkiraz - Ses Verin Sesime Dağlar

nerde benim kuzum dağlar dağlar uzun kuzum kurdu kuşu sen sakladın daglar daglar ses verin sesime dağlar benim kuzum ordamıdır hiç bir haber alamadım yoksa başı dardamıdır dağlar dağlar uzun dağlar yüreğimde tozun dağlar kurdu kuşu sen sakladın nerde beni kuzum dağlar ataş düşdü yakar yavrum bir gül gibi kokar yavrum yüzün gözümün önünde yaş içime akar yavrum dağlar dağlar uzun dağlar...
  2. Sabahat Akkiraz - Öle Gardaş Öle

Sabahat Akkiraz - Öle Gardaş Öle

sabahat akkiraz öle gardaş öle kardaş kardaş bacısı gardaş sabahat akkiraz bacısı kardeş acısı sabahtan estide bir kanlı sazak felek bize kurmuş kötü bir tuzak bilmem derdimizi kimlere yazak dağlar bana geri verin gardaşı(2) öle gardaş öle gardaş bacısı(2) yüreğe işlemiş çıkmaz acısı(2) munzur dağı senin karın erimez erirsede akar suyun yerilmez bizde derler babasızlar büyümez dağlar bana...
  3. Sabahat Akkiraz - Kınalı Kar

Sabahat Akkiraz - Kınalı Kar

Kınalı kar, kınalı kar Sende büyük bir ahım var Gelinlerin güveylerin Kavuşmaz mı yüce dağlar Ötelerde bak bir köy var Güneşi az eksik bahar Ayırmışlar seni beni Unuttun mu köyünü yar? Göğe doğru avcum kanar Duam sana alma nazar Sensiz geçen günlerime Hasret ektim azar azar Kınalı kar, kınalı kar Sende büyük bir ahım var Gelinlerin güveylerin Kavuşmaz mı yüce dağlar Nar çiçeğim, masal...
  4. Sabahat Akkiraz - Değme Felek

Sabahat Akkiraz - Değme Felek

Bugün benim efkarım var zarım var Değme felek değme değme telime Gül yüzlü cananı dost dost elden aldırdım Ecel oku değdi dost dost gülüme benim Değme felek değme değme telime benim Değme zalım değme değme telime benim Lokman hekim gelse dost dost sarmaz yarayı Hilebazı dostulan dost dost açtım arayı Ne köşkümü koydu dost dost ne de sarayı Baykuşlar tünedi dost dost dalıma benim Özlemiyem...
  5. Sabahat Akkiraz 2008 " Türkü Hayattır "

Sabahat Akkiraz 2008 " Türkü Hayattır "

sabahat akkiraz 2008 1. Sabahat Akkiraz - Adana Vazgecti (4:10) 2. Sabahat Akkiraz - Ben ( Neydi Günahim ) (3:43) 3. Sabahat Akkiraz - Bitmeyen Yas Kerbela (4:32) 4. Sabahat Akkiraz - Bosumus (3:20) 5. Sabahat Akkiraz - Bu Ne Bicim Sevda Imis (3:46) 6. Sabahat Akkiraz - Davulcu (4:05) 7. Sabahat Akkiraz - Farimaz ( Barak ) (4:05) 8. Sabahat Akkiraz - Fatma Ananin Sac Bagi (6:12) 9....

Sayfayı Paylaş