gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sabahlar Uzak

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

seni aramıyor seni sormuyorsam aramıyor sormuyorsam bu senden vazgeçtim demek değildir aramiyor arayıp bu senden Sabahlar uzak bu sevda tuzak bana Çok zaman geçti sabrim yok yarinlara
    Kacinci hasret, kacinci yalnizligim sigaramin ucunda?
    Simdi yanimda, yanimda olacaktin
    Biraktin beni sevda yokuslarinda
    Kuslar uçurdum aksamdan sabahlara
    Sigaramin ucunda yanar hasretin
    Vurur can evimden ellerime kelepçeler vurur

Gel vefasiz, gel vicdansiz
    Çagirmazdim acil olmasa
    Gel insafsiz ahh kitapsiz
    Yaniyorum arzularinla

Aynalarda gozyasim var
    Agladikca yangin çikar gozyaslarimdan

Gercekten inanip sevseydin beni
    Böyle sabahlari bekler miydim hiç
    Çoktan yanimda olurdun çoktan
    Gece uç bes nobetlerine dikmezdin beni
    Sensiz kaldigim ilk günden beri
    Icimde bir umut vuslata dair
    Aksamlari imzaladim gözyaslarimla
    Seni aramiyor seni sormuyorsam
    Bu senden vazgectim demek degildir
    Bir daha böyle sevecek olsam
    Bir kalemde silerdim seni
    !

Sabahlar Uzak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kayahan - Sabahlar Uzak

Kayahan - Sabahlar Uzak

Sabahlar uzak bu sevda tuzak bana Çok zaman geçti sabrım yok yarınlara Kaçıncı hasret kaçıncı yalnızlığım sigaramın ucunda Şimdi yanımda, yanımda olacaktın Bıraktın beni sevda yokuşlarında Kuşlar uçurdum, akşamdan sabahlara Sigaramın ucunda yanar hasretin Vurur canevimden ellerime kelepçeler vurur Gel vefasız, gel vicdansız Çağırmazdım acil olmasa Gel insafsız ah kitapsız Yanıyorum...
  2. Ebru Gündeş - Sabahlar Uzak

Ebru Gündeş - Sabahlar Uzak

ebru gündeş sabahlar uzak indir ebru gündeş sigaramın ucunda kitapsız Sabahlar uzak bu sevda tuzak bana Çok zaman geçti sabrım yok yarınlara Kaçıncı hasret,kaçıncı yalnızlığım Sigaramın ucunda Şimdi yanımda yanımda olcaktın Bıraktın beni sevda yokuşlarında Kuşlar uçurdum akşamdan sabahlara Sigaramın ucunda yanar hasretin Vurur can evimden ellerime kelepçeler vurur Gel vefasız,gel vicdansız...
  3. UzaKLarDasIN...

UzaKLarDasIN...

...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen aşağıdasın.. Düşemiyorum!! Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni ! Gel az biraz, yaklaş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ? ...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen...
  4. Uzak

Uzak

uzak duruyorsun artık yakın kalmaktan korkuyorsun... kim aldı ki eline neşteri... ve kim ayırdı ki seninle beni... kırık dökük parçalarımı toparlamaya başladım... iyiyim aslında sen nasıl olduğumu sormasan da... eskisi gibi konuşmasan da benimle iyiyim... sadece nefes alırken birşeyler batıyor göğüs kafesime.. bir de ister is...temez ağlayıveriyorum durup dururken...ama iyiyim..cidden.. senden...

Sayfayı Paylaş