sabahları yüzüm şişiyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sabahları kalktığımda yüzüm inanılmaz şişiyor. Bunun nedeni nedir ve neler yapmalıyım yüzümdeki şişliklerin tedavisi için lütlfen yardım edin bana lütfen ama

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan Sabahları Yüz Şişmesi adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

sabahları yüzüm şişiyor konusuna benzer içeriklerimiz
  1. yüzüm çok terliyo :(

yüzüm çok terliyor yüzüm terliyor aşırı suratımdaki teri silmekten makyaj falan kalımıo..özellikle düğünlerde falan bıyık bölgem mahvediyo beni kendimi ozaman çok çrkn hissediıorum kendime güvenim azalıyo..yaa buna bi çare bilen arkadaş varsa LÜTFEN YAZIIIINNNN.....:uhu:
  2. Sabahları uyanamamak

sabahları uyanamama, nedenleri, sebepleri, hakkında bilgiler burada arkadaşlar "Sabahları uyanamıyorum, ne yapsamda gözlerimi açamıyorum, kendime gelemiyorum, hep uyumak istiyorum" diyenlerin dikkatine! Sevgili Melek'ler, sabahlar geç uyananları ya da uyanamayanları yakından ilgilendirecek bilgiler, aşağıdadır:) Bilim adamlarının yaptığı araştırmalar, geç uyananların daha...
  3. yüzüm çok kızarıyor

merhabalar 23 yaşında genç bir erkeğim benim sorunum biraz değişik olabilir size göre ama benim için büyük bir sorun çünkü yüzüm inanılmaz çok kızarıyor. bu sorun beni asosyal haline getirdi çok utanıyorum hangi ortama girsem kiminle konuşsam yüzüm hemen kıpkırmızı oluyor acaba bunun bir çaresi varmı ki iyice bunalıma girdim kız arkadaş bile edinemiyorum bu sorun yüzünden
  4. Hamileyim bacaklarım şişiyor nedeni nedir?

gebelikte bacak neden şişer,hamilelikte bacak neden şişer,hamilelik döneminde bacak şişmesi ,gebelikte bacak şişmesi nasıl önlenir,hamilelikte bacak ağrı,hamilelikte bacak ağrısı ve şişmeye ne iyi gelir,gebelikte bacak ağrısı ve şişme hakkında bilgiler Hamilelik döneminde ağrıyan ve şişmiş bacaklarınızın size yük olmasını istemiyorsanız bu egzersizleri ihmal etmeyin. Hamilelik döneminde...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yüzüm şişiyor