gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sabahları Zeytinyağı İçmenin Faydası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sabahları Zeytinyağı İçmenin Faydası nelerdir? Kızlar sabahları zeytinyağı içiyorum faydalımıdır acaba

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sabahları Zeytinyağı İçmenin Faydası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zeytinyağı

zeytinyağı

İlme, berekete, hidayete, batın" nura, helal rızka, göz ve kalp nuruna, Bununla yağlanmak şifaya, Temiz zeytinyağının kötü kokması sözü bozmaya; Zeytinyağı satan kimseyi görmek meliklere yakın olmaya, ilim sahiplerine hizmet etmeye; hidayet ve ilme delallet eder.Berrak, temiz şişede zeytinyağı bolluk ve berekettir.Rüyada görülen zeytin yagi, helal rizktir. Rüyasinda zeytin yagi içtigini...
  2. zeytinyağıyla güzelleşin

zeytinyağıyla güzelleşin

Zeytinyağının faydalarına her gün yenileri eklenmeye devam ediyor. Doğanın bu harika besinini güzelliğinizin devamı için de kullanabilirsiniz. İşte zeytinyağının güzelliğinize katkılarından bazıları: - Tırnaklarınızın kırılmaması için limonla zeytinyağını karıştırın ve akşamları yatmadan önce tırnaklarınızı bu karışımla ovun. - Ayaklarınız çok yorulduysa bir kaptaki ılık suya damlatacağınız...
  3. Zeytinyağının Mucizesi

Zeytinyağının Mucizesi

Herkes tarafından bilinen ama sadece yemeklik olarak kullanılmayan bir mucize:) 1. Saçtan boyayı çıkarır: Evinizin duvarlarını boyarken saçlarınız da mı boyandı? Bir parça pamuğu zeytinyağıyla nemlendirerek ve saçınızı yavaşça ovalayarak saçınızdaki istenmeyen boyayı kolayca çıkarabilirsiniz. Aynı uygulamayı maskaranızı çıkarırken de yapabilirsiniz. 2. Kendi mobilya cilanızı...
  4. Zeytinyağle Bezelye

Zeytinyağle Bezelye

zeytinyağlı bezelye, nasıl yapılır, nasıl pişirilir, malzemeleri nelerdir, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ben küçükken ağzıma bezelye koymazdım nedense.Tabi şimdi nedense diyorum,o zaman hiç sevmezdim.Ne zaman ki okulun yemekhanesinde bezelye yemeye başşladım,yiyiş o yiyiş,artık çok seviyorum ve sevmeyenlere de tavsiye ediyorum.. Malzemeler, 1...
  5. Sabah Zeytinyağı İçmenin faydası nelerdir

Sabah Zeytinyağı İçmenin faydası nelerdir

Sabahları Zeytinyağı İçmenin faydaları Sabahları Zeytinyağı İçmenin faydası nelerdir Gerek saç bakımında, gerek ise cilt bakımında kullandığımız ve mutfaklarımızın vazgeçilmezi olan, daha bir çok faydası olan zeytinyağını sabahları içmenin faydaları hakkında merak edilen tüm bilgiler, bu yazımızda Melek'ler! Zeytinyağı, yaşlanmanın, hem genel olarak doku ve organlar, hem de beyin...

Sayfayı Paylaş