gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Sabahların Sultanı bitti

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

sabahların sultanı bitti mi seda sayanın programı neden bitti seda sayan programi bittimi sayanın programı bittimi cuma günkü kanal D nin sevilen yüzü Seda Sayan kanal değiştirecek yada programı artık devam etmeyecek neden mi cevabı haberimizde.....
    SEDA SAYAN KANAL D'DEN AYRILDI!
    YAPIMCI ŞİRKETİ SİNEVİZYON İLE ANLAŞMASINI CUMA GÜNÜ İPTAL EDEN SEDA SAYAN BUGÜN CANLI YAYINA ÇIKMADI.

Seda Sayan'ın avukatları Kanal D'ye sanatçının hasta olduğunu bildirdi. Canlı yayına katılmak için gelen konuklar geri gönderildi. Sabahların Sultanı Seda Sayan yerine Aşk-ı Memnu'nun tekrarı yayınlandı.

Uzun zamandır Seda Sayan'ın yapımcı firmayla anlaşmazlıklar yaşadığı biliniyordu. Sözleşmeyi ani bir kararla fesh eden Sayan, programa çıkmama kararı aldı.

Seda Sayan’ın, Kanal D ile hiç bir sözleşmesi yok. Anlaşması tamamen yapımcı şirket Sinevizyon’da. Kanal D ile de anlaşma yapan yapımcı şirket Sinevizyon. Dolayısıyla ne Seda Sayan’ın ne de Sinevizyon’un tek taraflı fesih hakkı bulunmuyor.

2. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sabahların Sultanı bitti
    Bakalım neler olacak......

SEDA SAYAN KANAL D'DEN AYRILDI!
    YAPIMCI ŞİRKETİ SİNEVİZYON İLE ANLAŞMASINI CUMA GÜNÜ İPTAL EDEN SEDA SAYAN BUGÜN DE CANLI YAYINA ÇIKMADI.

Seda Sayan'ın avukatları Kanal D'ye sanatçının hasta olduğunu bildirdi. Canlı yayına katılmak için gelen konuklar geri gönderildi. Sabahların Sultanı Seda Sayan yerine dün olduğu gibi bugün de Aşk-ı Memnu'nun tekrarı yayınlandı.

Uzun zamandır Seda Sayan'ın yapımcı firmayla anlaşmazlıklar yaşadığı biliniyordu. Sözleşmeyi ani bir kararla fesh eden Sayan, programa çıkmama kararı aldı.

Seda Sayan’ın, Kanal D ile hiç bir sözleşmesi yok. Anlaşması tamamen yapımcı şirket Sinevizyon’da. Kanal D ile de anlaşma yapan yapımcı şirket Sinevizyon. Dolayısıyla ne Seda Sayan’ın ne de Sinevizyon’un tek taraflı fesih hakkı bulunmuyor.

3. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

konu ile ilgili bir diğer haber burada......

SEDA SAYAN SABAH SABAH NE OLDU?
    SABAH KÖŞE YAZARI AYŞE ÖZYILMAZEL BUGÜNKÜ YAZISINDA SEDA SAYAN'IN PROGRAMINI ELE ALDI...

İŞTE AYŞE ÖZYILMAZEL'İN O YAZISI

'Sabah Sabah Seda Sayan' ekranlarda olmuş, olmamış umurumda mı? Hayır! Ama izlesem de izlemesem de ekranlarımızın bir Seda Sayan gerçeği var. Yıllardır her sabah bir şov programını canlı canlı sunmak ve Sabahların Sultanı olmak kolay iş değil. Hal böyleyken de bir sabah ansızın 'Sabah Sabah Seda Sayan' yayına girmeyince ortalık karışıyor tabii.

Merak ettim; durumu Levent Altınay'la ortak olan programın yapımcısı Pelin Akat'a sormak istedim. Akat diyor ki; 'Bizim her sabah seyircimiz, sanatçılarımız ve ekibimiz yayına hazır şekilde Seda Sayan'ı bekliyor. Fakat Seda Hanım gelmiyor. Hasta olduğunu söylüyor, biz de raporunu bekliyoruz.' Soruyorum: 'İnsan durduk yere yıllardır yaptığı programından elini eteğini çekmez. Bunun altında başka bir neden yok mu? Seda Sayan parasını alamamış galiba...' Akat cevaplıyor: 'Sezon başında ödememizi yaptık.

Kendisi dört ay önce 'Ekipten memnun değilim' dedi, ekibini yeniledik. Kanalla da problemimiz yok. Seda Hanım bizimle çalışmak istemiyormuş. Çalışmasın ama bir kontrat var, ödenmiş para var, aniden 'Ben artık oynamıyorum' diyemez. Anlaşmamız elimizde, biz rahatız...'

4. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

MAHKEMELİK OLDU!
    SEDA SAYAN, YAPIMCISININ ALDIĞI PARANIN KDV’SİNİ ÖDEMEYİP CEZALI DURUMA DÜŞÜRDÜĞÜNÜ, AYRICA 5 AYLIK ALACAĞINI DA ALAMADIĞINI BELİRTEREK TAZMİNAT DAVASI AÇTI..

Seda Sayan “Sabahların Sultanı” isimli programının yapımcısı Sinevizyon’un 5 aydan bu yana kendisine ödeme yapmadığını öne sürdü.

Sayan’ın avukatı Vural, mahkemeye sunduğu dilekçede şunları vurguladı: “Sözleşme uyarınca KDV (Katma Değer Vergisi) ödemelerini üstlenen yapımcı şirket Sinevizyon A.Ş. bu ödemeleri yapmadı.'

Seda Sayan'ın avukatının bu açıklamalarına karşılık Yapımcı Pelin Akat, Sayan'a ödemenin sezon başı yapıldığını ve Sayan'ın programa çıkmama gibi bir lüksünün olmadığını söyleyerek cevap verdi.

Ayrıca parasını beş aydır alamadığını iddia eden Seda Sayan'ın neden bu kadar süre beklediği merak ediliyor.

Son olarak parasını alamadığını bahane gösteren Sayan, birkaç gün önce ise hastalığını bahane etmişti.

Sabahların Sultanı bitti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitti

Bitti

ne yaptım biliyormusun? daha çok şarkı söyledim. sigaraya yeniden başladım, alışveriş yaptım gereksiz. ne yaptım biliyormusun? bol bol seyahat ettim, hatta yalnızlık çektim, pişman oldum kimseye söylemedim. yani sustum genelde, bazende gülümsedim nazikçe dinlemediğim belli olmasın diye. BİTTİ!buraya kadarmış dedim, unuttum bile dedim, avuttum kendimi sözde. ama yinede akıyor...
  2. bittim

bittim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bitti....

Bitti....

ayrılık resimleri ayrılık resmi ayrilik ğğğğğğğ sevgiler mi sahte yoksa biz mi sahteyiz...herşeyin yalan oldugu bu dünya ne kadar bu kadar acımsız birini verdin ki bana :(( özür dilerim seni sevdiğim için .... Hangi Ayrılık? Hangi sevgili var ki, senin kadar duyarsız ve kalpsiz? Ve hangi sevgili var ki, benim kadar çarEsiz? Hangi ayrılık var ki, böyle kanasın ve böyle...
  4. bit

bit

bit nedir ve nereden gelir veya geçer

Sayfayı Paylaş