gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Sabancı - Temsa Şanghay'da

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

OTOBÜS ve midibüs üreticisi Temsa Global A.Ş, Çin’in Şanghay kentinde satın alma ve ikmal ofisi açtı. Temsa Global’den yapılan açıklamada, dünya pazarındaki açılımlarına devam eden Temsa Global’in, dünyanın 44 ülkesine ihracat yaptığı, Çin’in Şanghay kentinde açılan satın alma ve ikmal ofisiyle Uzakdoğu ülkelerinde de Türk bayrağını dalgalandıracağı belirtildi. Şanghay’da açılan yeni ofisin hem stratejik hem de gelecek açısından büyük önem taşıdığına işaret edilen açıklamada, dünya standartlarında global bir marka olma vizyonuyla iç ve dış pazarda hızlı büyüme kaydeden Temsa Global’in, yatırımları ve sahip olduğu iş gücü ile Türkiye’yle eş zamanlı olarak yurtdışında da faaliyetlerini sürdürdüğü kaydedildi.

hurriyet.com

Sabancı - Temsa Şanghay'da konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakıp Sabancı

Sakıp Sabancı

Hacı Ömer Sabancı Holding'in Yönetim Kurulu Eski Başkanı Sakıp Sabancı, 7 Nisan 1933 tarihinde Kayseri'nin Akçakaya köyünde fakir bir çiftçi ailesinin çocuğu olarak dünyaya geldi.Çok genç yaşlarda, Bossa Un Fabrikası'nda veznedarlıkla iş hayatına başladı. Sırasıyla, çiftlik müdürü ve Bossa Tekstil İşletmesi Müdürü oldu. Babasının 1966 yılında vefatından sonra kurulan Sabancı Holding'in...
  2. Sabancı: Akp'nin kongresine katılmıyoruz

Sabancı: Akp'nin kongresine katılmıyoruz

SABANCI Holding, Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’nın, AKP Kadın Kolları tarafından düzenlenecek, İşte Kadın Kongresine katılamayacağını duyurdu. Sabancı Holdingden yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi: "Çeşitli yayın organlarında ’27-28 Kasım tarihlerinde AKP Kadın Kolları tarafından düzenlenecek İşte Kadın Kongresinin açılış konuşmasını, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte...
  3. Sabancı yurdu gazi magosa / kıbrıs

Sabancı yurdu gazi magosa / kıbrıs

Kız ve Erkek Öğrenci yurtları Şehir :Mağusa Ülke :Kıbrıs Kapasite204 Telefon3926301145 AdresADÜ Kampüs içi [email protected]
  4. Suzan Sabancı Dinçer'den Açıklama

Suzan Sabancı Dinçer'den Açıklama

Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Suzan Sabancı Dinçer, Türkiye’nin önümüzdeki dönemde de sahip olduğu birçok özelliğiyle öne çıkacak ülkelerden biri olduğunu söyledi. Türkiye-İtalya Dostluk Birliği’nce Venedik Sarayı’nda düzenlenen ve dün başlayan "Türkiye-İtalya Medya ve Ekonomik Forumu"nda konuşan Suzan Sabancı Dinçer, Türkiye’nin son 5 sene içerisinde ekonomik anlamda çok büyük...
  5. Güler Sabancı kimdir

Güler Sabancı kimdir

Güler Sabancı kimdir biyografi bilgilerini sizden rica ediyorum arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş