gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sabır İle İlgili Özlü Sözler var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sabır İle İlgili Özlü Sözler arıyorum ben ama mümkünse yeni olsun çünkü diğer sitelere baktım hep klasikleşmiş olan eski sözler var belki sizde yenisi olur diye yazayım dedim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sabır İle İlgili Özlü Sözler var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrenme ile ilgili özlü sözler

Öğrenme ile ilgili özlü sözler

hamilelikle ilgili güzel sözler öğrenmenin yaşı yoktur atasözünün anlamı öğrenmek ile ilgili sözler öğrenmenin yaşı yoktur atasözü öğrenme ile Öğrenmenin yaşı ve sınırı yoktur yeterki siz isteyin ve hevesli olun.Sizlerle öğrenme ile ilgili güzel sözleri paylaşmak istiyorum=) Bilgisiz bir kimse, savaş davuluna benzer, sesi çok, içi boştur. (Sadi) Bilgisizlik kolay ve rahat elde edildiği için...
  2. Sabır ile ilgili sözler

Sabır ile ilgili sözler

Bedende baş ne ise, imanda da sabır aynıdır. Başsız beden olmayacağı gibi, sabırsız da iman olamaz. (Hz. Ali r.a.) Sabır, kurtuluşun anahjtarıdır. (Mevlana) Sabır acıdır, ama tatlı meyvesi vardır. (Sadi) Her güç sabır ile zaman birleştirilerek sağlanır. (Balzac) Hoşlanmadığına sabretmedikçe, hoşlandığını ele geçiremezsin. (Hz.İsa a.s.) Sabırlı bir adamın öfkesinden sakınınız. (La...
  3. temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ?

temizlik ile ilgili sözler var mı kızlar ?

Bana temizlik ile ilgili temizliğin önemini anlatan güzel sözler lazım teşekkür ediyorum. varsa lütfen paylaşır mısınız.
  4. Değişim İle İlgili Özlü Sözler

Değişim İle İlgili Özlü Sözler

Değişim İle İlgili Sözler 2012 Değişim Sözleri kısa Kendi kendini değiştirmenin ne kadar güç olduğunu düşünürsen başkalarını değiştirmeye çalışmada şansının ne kadar az olduğunu anlarsın Voltaire Neler değişmedi ki" Dünya dönerken, kendi ekseni etrafında dönebilene ne mutlu! Goethe Şu akıp giden kum seline bak; Ne durması var, ne dinlenmesi, Bak birdenbire nasıl bozuluyor dünya, Nasıl...
  5. Akıl İle İlgili Özlü Sözler

Akıl İle İlgili Özlü Sözler

Akıl İle İlgili Özlü Sözler kısa Akıl İle İlgili Özlü Sözler facebook Facebook sayfanızda ya da msn iletinizde kullanacağınız akıl ile ilgili söylenmiş oaln özlü sözleri bu yazımızda siz üyelerimiz ve misafirlerimizle paylaşıyoruz Melek'ler. Her zaman aklımızın ardısıra gidelim, halkın takdiri de, canı isterse ardımızdan gelsin. ( Montaigne) İnsanı hayvandın ayıran akıldır. İnsan akıldan...

Sayfayı Paylaş