gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Sabır küpü (Rubik's Cube) çözüm yolları nelerdir

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

sabır küpü çözüm metodları rubik küp çözüm yöntemleri rubik küp çözümü resimli çözümü rubic cube
    Rubik's Cube yada bizdeki adıyla sabır küpünün çözüm yolları bu sitede listelenmiş

Rubik's Cube yada bizdeki adıyla sabır küpünün ülkemizde bir zamanlar nasıl moda olduğunu birçoğumuz anımsar. Yine birçoğumuz da en fazla tek yüzünü yapabilmiş aramızdan yok denecek kadar azdır.

Buradaki wiki türü sitede bir çok sorunun cevabı olduğu kadar sabır küpünün çözümleri hakkında oldukça ve detaylı görsel içeriklerle donatılmış bilgiler verilmekte.

wikihow.com sitesinde ve ingilizce olan bu sayfayı isterseniz türkçeye çevirip aynı sitenin türkçe versiyonuna ekleyebildiğiniz gibi wikipediada olduğu gibi makaleyi değiştirme imkanınız da var.

Makaleye başlamadan önce konuyla ilgili notasyonlara bir gözatmakta fayda var.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ilginççç :))

3. DreamerDoll

DreamerDoll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wuuw tşkler..

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

5. octopus

octopus Forum Okuru

Hiç işe yaramıyor boşuna denemeyim çok uğraştım yapamadım.

Sabır küpü (Rubik's Cube) çözüm yolları nelerdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabır

Sabır

Sabır Sabrın kendisi acıdır ama meyvesi tatlı mı tatlıdır İnsanı kederden koruyan sabırla sÜslÜ aklıdır Bu bekleyişlerde kim bilir ne hikmetler saklıdır Her şey ALLAH'ın takdiri O her zaman haklı mı haklıdır Zorluklara sabreden yiğit kişi mahşerde koşan bir atlıdır Cennet semâlarında uçan melekler gibi kanatlıdır
  2. sabır nedir

sabır nedir

sabır nedir Sabır Nedir? zamanla öğrenilen tahammül derecesi. her istediğin hemen önüne konulmaz bu hayatta. kimse kimseye gümüş tepsiler içinde bahşetmez istediklerini. herkes hakettiği kadarıyla yaşar. zaman geçtikçe arkana dönüp baktığında bir arpa boyu yol gitmişsin gibi gözükse de sabrı öğrenirsin, uzakta kalabilmeyi ve kendi kendine yetinmeyi. kendi kendine yetinmek......
  3. O küpe ne evladım

O küpe ne evladım

kupe mi takiyosun sen ? (dikiz aynasindan zorlukla goruyor) - ha evet - baban kizmiyor mu ? - yok kizmiyor - benim oglan yapicak ....... o kupeyi.. - hmm ben sagda iniyim - o küpeyi neden takıyon yeğenim? - ya amca böle daha bi trendy oluorum, alemlere akıyorum, böle şıngırlı mıngırlı, yeni moda. - aa kız mısın sen evladım? görememişim pardon. - ay o ne demek kız oğlan kızım ben...
  4. Trafik Kazalarının Çözüm Yolları

Trafik Kazalarının Çözüm Yolları

trafik kazalarının çözüm yolları çözümleri önlenmesi nedenleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Her akşam televizyonlarda onlarca trafik kazası haberi görmekten içimiz acıdı melekler . Bu bir de görünen bilinen. Forumumuzda sık sık trafik kazaları nedenleri, trafik kuralları ile ilgili yazılar paylaşarak sizleri uyarmaya çalışıyoruz ama her geçen gün trafik kazaları artarak devam ediyor ne...
  5. Hava Kirliliğinin Çözüm Yolları Nelerdir

Hava Kirliliğinin Çözüm Yolları Nelerdir

Hava Kirliliğinin Çözüm Yolları Nelerdir hava kirliliğine karşı ne yapabilirim bu konuda bilir kişileri bu sayfaya bekliyorum

Sayfayı Paylaş