gebe
  1. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

sabır sabır derken intihara kadar gidick bu galiba :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Simgee. tarafından paylaşıldı.

ben açtığım konularda pek fikir alamıyorum ama yinede yazmak istedim karmaşık bi aşk içinde bogulup gidiyorum ben bu çocuğu başlarda sevmiyrdm peşimden koştu aşık etti mutluydum ilişkimiz ilk 10 ayı çok mutlu geçmişti sonra ne mi oldu o gülücüklerin yerine aglama nöbetlerim yerini aldı bana yanlış yapmıyo ama mutluda etmiyo ben ona aşık oldugum için böyle tam 2 yıl oldu onunla beraber olalı sürekli kaçıyo gibi ya bi insan 1 saat yemek yer mi hergün zaten az konuşuyoruz artık yoruldum bu hareketlerinden.. derdime gelelim benden habersiz hiç bir şey yapmayan kişi bundan 2-3 gün kadar önce benden habersiz arkadaşlarıyla oturmuş sonra yakın akrabasının kınasına gitmiş yapma dedikçe yapıyo resmen onu çok sevdiğim için affettim buluştuk bidaha yapmıycgna söz verdi bu gece her zaman ki gibi yemek yicem dedi ve evlerini dinlemek için gizlice aradım kimse açmadı sonra nerdesin gibi sordum israrla evdeyim diyo saçmalıyo bana güvenmiyorsun diyo tekrar aradım gene kimse çıkmadı telefona kafayı yemek üzeriyim ne yapmaliyimm lütfen yardım edinn sabrım kalmadı onuu pişman etmek istiyorum nasıl pişman edip mahvedebilirim :(

2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    bence en güzeli oturup sakin bir şekilde birbirinizden beklediklerinizle istemediklerinizi karşılaştırmanız olucaktır yani insan karşısandakiyle sakin bir şekilde konuşmadığı sürece birbirini anlayamıyor ben evlenmeden önce bi sorun yaşadığımızda hemen bi yere oturur alıp veremediğimiz ne diye bulmaya çalışırdık bence herşeyin yolu konuşmak anlamak ve anlaşılmak yani sana diyelim yalan söylüyo ama neden bunu bulmalısın öncelikle bence ozaman herşeyin çözüleceğine inanıyorum canım:)

Simgee. bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    canım sen bukadar sıkboğaz edersen adamda sana yalan söyler haliyle niye herşey için sana haber versinki izin alsınkii bu bana saçma gelşyor kusura bakma

tamam aşk yaşamak güzelde bir birini sıkmadan kırmadan yaşamak daha güzel sıkınca bu durumalr çıkıyor bence sen biraz rahat bırakk zamana bırak

sevde 7 ve Simgee. bunu beğendi.
  4. tatlı bela

tatlı bela Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    314
    Ödül Puanları:
    0
    bende cemoşun dedğine katılıyorum bi insanı hattinden fazla sıkarsan elinden kaçmak ister yada böyle küçük yalanlar söyler

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben oturup konuştum gene yaptı özgür bıraktım bu sefer özgürlükte istemiyo o bu yasaklardan falan memnun ama niye bunu yapıyo rahat bıraktığım zamanda böyle yapma gibi onu özgür bırakmamıda istemiyo anlam veremiyrm artık hal ve hareketlerine :(

6. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

dogru canımda ben bunuda denedim özgürsün artık dedim yok böyle yapmaymışım bir sürü şey. onu özgür bırakmamı istemiyo kendide beni özgür bırakmıyo çok kıskanç biri bu yüzden bazı izinler yasaklar var tamamen kendi istekleri. ben ona herşeyi söylüyorm haber veriyorum ama o 2 oldu bunu yapmıyo rahat bırakıyorum mızırdanıyo ne yapsam yaranamıyorum resmen :(

7. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    valla ozaman senin işin zorr çok özür dilerimde dengesiz haraketler sergilyo sevgilin ne yapsan olmaz yani allah yardımcın olsun ne diyimm bu tip erkeklerle uğraşmakk çok zorr

Simgee. bunu beğendi.
  8. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet öylee canım bensiz yapamıycağına adım kadar eminim nasıl ben düzeltebilirim pişman edebilirim byle dengesiz bi erkek nasıl pişman olur çevremde benimle igilenen çok kişi var ben yüz vermyirm kıymet bilmiyo resmen :(:(

9. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    sen anliyorum canim, benim esimde öyle.
    cok cok dua et, bu iliskiyi yürütmek istiyorsan sana tavsiyem bol dua etmen... ve üzülmemeye calisman....
    Ama iki secenegin var, ya onu öyle kabul edip sabir edeceksin yada ayrilacaksin.
    Cok sevince insan malesef ayrilamiyor....

Bol dua et canim...

Ya Muksit, Ya Vedud bu iki zikir firsat buldukca onunla iyi gecinme, senin istedigin gibi biri olmasi icin niyet ederek zikir et.
    Allah c.c. yardimcin olsun.

Ha bide benim fikrimi sorarsan eyer iliski konusunda, dinimize göre flört haram.... bence kiydir nikahini. Yoksa giden senden gider ortada kalirsin. Namusunla evlen bence....

CeMoŞ bunu beğendi.
  10. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

bence ayrıl gözünü korkut sevıyosa elbet pesınden kosar bırakmaz yakanı.bıraz kafanı dınlersın hem.

Simgee. bunu beğendi.
  11. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bol bol dua ediyorum zaten ama daha bu yaşta ne evliliği,gelecek düşünüyoruz ama bu kadar erken değil ki canım 18 yaşındayım ben ailemle falan tanışıyo sevgilim onun bensiz olamıycgını bildiğim için ders vermek istiyorum onun bu halini düzeltmek istiyorum ama nasıl oldugunuda bilmiyorum :(

12. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beni bırakmıyo canım ayrılığı kabul edemiyo böyle bişeye izin vermiyo hem bende seviyorum ayrılmadan onun canını yakmak istiyorum :(

13. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

o zaman snde istediğin gibi yaşa ve ona hber verme nasıl oluyomuş görsün.onu arama sende o sana ne yapıyosa aynısını yap evdeyım de ama evde olma mesela nereye gttıgını hber verme.bı de boyle dene bakalm.

Simgee. bunu beğendi.
  14. Simgee.

Simgee. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    işe yarıycak gibi.. artık ne pahasına olursa olsun bunu deniycem canım. yardımların için çok teşekkürler.

15. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

rica ederim tatlım iyi şanslar(=

sabır sabır derken intihara kadar gidick bu galiba :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabır

Sabır

Sabır Sabrın kendisi acıdır ama meyvesi tatlı mı tatlıdır İnsanı kederden koruyan sabırla sÜslÜ aklıdır Bu bekleyişlerde kim bilir ne hikmetler saklıdır Her şey ALLAH'ın takdiri O her zaman haklı mı haklıdır Zorluklara sabreden yiğit kişi mahşerde koşan bir atlıdır Cennet semâlarında uçan melekler gibi kanatlıdır
  2. Emrah - Sabır

Emrah - Sabır

KENDİMLE HESAPLAŞTIM YİNE NE OLACAK ŞU HALİM DİYE ÇOK GELİR ÜSTÜME YAR BİR YANDAN DOSTLAR BİR YANDAN NE SERDEN GEÇİRİN NEDE YARDAN USANDIM BU CANDAN NELERE GÖGÜS GERDİM ATEŞTEN GÖMLEK GİYDİM ZATEN ÇOKTAN DELİRDİM İSYAN ETTİRİRLER 2x SABIR SABIR ALLAH... HERGÜN KAHIR ALLAH USANDIM CANIMDAN BIKTIM BE YA SABIR
  3. sabır

sabır

Sabır istmek yerine, müsibetin kalkmasına mı dua etmelidir? Bir rivayete göre, Hz. Peygamber(a.s.m), hasta olan Hz. Ali’yi sormaya gitmiş ve hangi dualar ettiğini sormuş, o da Allah’tan sabır dilediğini söylemiştir. Bunun üzerine Hz. Peygamber(a.s.m), “Musibetimde bana sabır ver, demek yerine, neden: “Rabbena Atina…” (Ya Rabi! Bana dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik ver..)...
  4. Bu üç sabırla mükellefiz

Bu üç sabırla mükellefiz

Sen üç sabır ile mükellefsin. Birisi: Taat üstünde sabırdır. Birisi: Masiyetten sabırdır. Diğeri: Musibete karşı sabırdır. (Risale-i Nur Külliyâtı, 21. Söz) “Taat üstünde sabır” insanın salih amel konusunda usanç duymaması, nefsinin bütün itirazlarına, şeytanın bütün oyunlarına karşı taviz vermeden daima ilerlemesidir. İnsan, ibadetine devam edecektir, bu noktada bir kesinti...
  5. sabır sabır nereye kadar

sabır sabır nereye kadar

sabır sabır nereye kadar nereye kadar susmamakla ilgili sözler saatleri günleri hatta dakikaları saymaya başladım. askerde değilim hapiste değilim. dakikaları dahi saymamın nedeni işkence gibi günler geçirmemdir. bende herkez gibi işe mutlu gelmek isterim ama olmuyo. iş yerinde hep aşağılanıyorum. bir şey bilmiyorum diye eziliyorum oysa ben işe öğrenmek amacıyla girdim. sabah uyandığımda...

Sayfayı Paylaş