gebe
  1. snr bys

snr bys Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

sabreden derviş..:)

Konu, 'Kadınlar' kısmında snr bys tarafından paylaşıldı.

daha önce birkaç defa yorumlar yapıp konu da açmıştım hamilelikle ilgili. fakat herhalde yeni olduğum için pek de ilgi görmedi. ben durumumu yazıp benim gibi olanlar bekleyenler endişe edenlere yardımcı olmak istiyorum sadece. durum şudur : eylül ayının 11 inde adet olmam gerekiyordu. adetlerim düzenlidir. ayın 9 unda beta hcg testi yaptım sonuç 1 çıkmıştı. tabii ondan önce idrar testleri olabildiğince çok yaptırdım. adetim 3 gün geçince yine idrar testi yaptım yine negatif 5. gün tekrar test yaptım yine negatif çıktı. ama ben şu ultra hassas testlerden yapıyrum. adetim 8 gün geçince eşim artık dayanamadı beni hastaneye götürdü. doktor alttan muayene etti rahim boş dedi ama yolda görünüyor dedi tekrar beta hcg yaptık. aaaaa bide ne göreyim sonuç 65.01 doktor hamilesin dedi haftaya ultrasyonda görünür dedi. mutluyum umutluyum. allah herkese nasip etsin. ben şunu önereyim herkese adetiniz geçsin en az 10 gün geçsin sabredin dua edin bebeğiniz için sadaka verin ayet el kürsi yi okuyun. idrar testlerine güvenmeyin. beta bile geç çıktı benim. herkese rabbim nasip etsin inşallah. dualarım sizinle

MaWiM bunu beğendi.
  2. prenses 26

prenses 26 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    :) hayırlı olsun Allah kucağına da almayı nasip etsin inşallah canım, darısı başımıza...

sabreden derviş..:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sabreden derviş!

sabreden derviş!

ey sabreden derviş sabreden derviş muradına ermiş hikayesi Yüzümü toprağa sürüp ağlarken, Çıkageldi yine, Muhammed hemen. Dedi: “Niçin ağlarsın n’oldu sana? Dedim: “Lütfet hiçbir şey sorma bana! Çünkü söylemekle hâlim bilinmez, Hem de bilirsin ki her şey söylenmez. Odur bu sevdaya beni uğratan, Odur beni gece gündüz ağlatan. Bu dertle gideyim acep nereye, Yol gösteren yok mu, bu avâreye?...
  2. GenÇ Ve DervİŞ

GenÇ Ve DervİŞ

Bir gün gencin birisi kendi dünyasında gezinirken denizin kıyısında kayanın üstünde yüzünü denize doğru dönmüş yetişkin ve derviş görünümlü bir adam görür. Genç içinden "- Yanına gideyim de bana biraz nasihatta bulunsun" diye geçirir ve dervişin yanına gider.. Derviş gelen genci fark eder göz ucuyla ona bakar. Genç iyice yaklaşınca Selam verir ve derviş Selamı alır yanına buyur eder...
  3. Kemal Derviş

Kemal Derviş

Kemal Derviş (10 Ocak 1949 - İstanbul) Türk iktisatçıdır. İngiltere'de London School of Economics'den ekonomi alanında lisans ve lisansüstü derecelerini aldıktan sonra ABD'nin Princeton Üniversitesi'nde doktorasını yaptı. 1973-77 yılları arasında ODTÜ ve Princeton Üniversitesi'nde ekonomi alaında ders verdikten sonra, 1977'de Dünya Bankası'na girdi ve bu kurumda 1996 yılında Ortadoğu ve...
  4. Derviş Kaşıkları - Okuyun

Derviş Kaşıkları - Okuyun

Bir gün sormuşlar ermişlerden birine; "Sevginin sadece sözünü edenlerle, onu yaşayanlar arasında ne fark vardır?" "Bakın göstereyim" demiş ermiş. Önce sevgiyi dilden gönüle indirememiş olanları çağırarak onlara bir sofra hazırlamış. Hepsi oturmuşlar yerlerine. Derken tabaklar içinde sıcak çorbalar gelmiş ve arkasından da derviş kaşıkları denilen bir metre boyunda kaşıklar....
  5. derviş ilahisi

derviş ilahisi

derviş ilahisi Derviş bağrı taş gerek Gözü dolu yaş gerek Koyundan yavaş gerek Sen derviş olamazsın Sen Hakk�ı bulamazsın Ya Mevlam Hu Mevlam Aşkın bize ver Mevlam Doğruya varmayınca Mürşide ermeyince Hakk nasib etmeyince Sen derviş olamazsın Dövene elsiz gerek Sövene dilsiz gerek Derviş gönülsüz gerek Sen derviş olamazsın Ele geleni yersin Dile geleni dersin Böyle dervişlik dursun Sen derviş...

Sayfayı Paylaş